Jump to content
Complex

webhost-gratuit.org [Totul nelimitat pentru tine]

Recommended Posts

eieAvds.png

- Ne rezervam dreptul sa oferim cele mai bune si optimizate servicii pentru clientii nostri

- Ne rezervam dreptul sa oferim cea mai buna banda de internet din romania

- Ne rezervam dreptul sa oferim cea mai buna securitate pe serverele noastre !

webhost-gratuit.org este un site care ofera pontetialilor administratori de pagini web

sa isi hosteze site-urile pe perioada nedeterminata si in cantitate nedeterminata.

Noi nu oferim alte servicii de hosting decat a website-ului dumneavoastra !

Pachet webhost:

Fk7TtEb.png

alte servicii disponibile

webdesign

Webdevelopment

SEO

Aceste servicii vor fi introduse pe site doar in momentul cand vor fi actualizate serverele

Ce tin de stocarea informatiilor si gestiunarea clientilor pe planul acesta !

webhost-gratuit.org va garanteaza confidentialitatea fisierelor dumneavoastra .

Fisierele urcate pe FTP cat si informatiile stocate in bazele de date sunt in siguranta

La pachetul de webhost-gratuit dispuneti de 1 instalare gratuita si testare a securitatii

website-ului dumneavoastra !

Activarea serviciilor nu este automata si posibil ca dupa comanda sa trebuiasca sa asteptati

maxim 3 ore pana la cofirmarea comenzi

Domeniile gratuite vor fi respinse automat de catre sistem !

TJvl0RX.png

http://www.webhost-gratuit.org

Edited by Complex
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Site detinut de acesta persoana:

https://www.facebook.com/mamiron.marian

Works at Boxior la Club CFR and trafic de inteligenta si port ilegal de frumusete

Ce incredere sa avem noi?

-----------------------------

Pe site ai link-uri care duc catre squidix.com, ai dat copy paste de la ei?

Licenta de la whmcs unde e?

http://webhost-gratuit.org/clientarea.php... daca tot dai include la whmcs scoate si tu head, body... (le ai de 2 ori in pagina).

Edited by aleee
Link to comment
Share on other sites

Decand am vazut oferta asta m-a cuprins fericirea. Chiar am in plan sa vand toate serverele si sa mut clientii pe sharedul ala nelimitat.

Auzi, am cautat la Dragonul Rosu niste harduri deastea nelimitate. Sa fie a le drequ ele, n-am gasit niciunu. :)))

Link to comment
Share on other sites

Decand am vazut oferta asta m-a cuprins fericirea. Chiar am in plan sa vand toate serverele si sa mut clientii pe sharedul ala nelimitat.

Auzi, am cautat la Dragonul Rosu niste harduri deastea nelimitate. Sa fie a le drequ ele, n-am gasit niciunu. :)))

Vorbeste cu tipu' poate le ia din import si te-ai scos :> .

Link to comment
Share on other sites

Decand am vazut oferta asta m-a cuprins fericirea. Chiar am in plan sa vand toate serverele si sa mut clientii pe sharedul ala nelimitat.

Auzi, am cautat la Dragonul Rosu niste harduri deastea nelimitate. Sa fie a le drequ ele, n-am gasit niciunu. :)))

Pai ce sa-ti fac bre daca nu spui. Mergi la Europa, raionu' 3, intreaba de Fane Trotil de la Iaoncur Corporation. Ala face trafic cu asa ceva. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...