Jump to content
Nemessis

PM-ul zilei

Recommended Posts

Daca voi chiar credeti ca asta are 32 de ani si sta sa se certe vineri seara la ora 10 pe un forum, ma dezamagiti complet. Cel mai sigur tipul are pana in 20 de ani, liceu neterminat si targeturi marete.

Te rog @aelius inchide topicul, mi-e jena.

PS: Nu, tu chiar nu poti sa-mi fii ca un parinte. La anul ma insor, deci cel mai probabil peste 2 ani o sa fac un copil. Pot sa-ti dau lectii de viata si de respect, pentru ca cel mai probabil nu le ai. Si crede-ma, chiar nu este asa interesant sa faci tot forumul sa-i fie mila de tine... sincer.

fac pe tine si pe respectul tau om de nimic ce esti :) chiar nu ma intereseaza parerea ta, hai ca am terminat cu copiii, zice-ti acum :)

Si cine esti ma tu sa ne intereseze pe noi ca iti este tie jena, explica-mi si mie cine esti tu in lumea asta si ce-ai facut tu in lumea asta ca sa-ti dau dreptate tie, eu ti-am demonstrat prin actiunile mele cum sunt eu, un om de cuvant nu un mincinos notoriu. daca tu esti atat de prost incat nu poti intelege nu e vina mea, move on, this doesn't concern you.

Link to comment
Share on other sites

Pe scurt eu il trollam din 5 cuvinte sau un simplu ban, iar el statea sa scrie romane. Iti dai seama cat i-am dat de munca? I-am dat ban iarasi ca sa se chinuie sa cace inca alte cateva ineptii.

Mi se pare mie sau RST a devenit de la o vreme atractie pentru oamenii cu probleme psihice?

Edited by Nemessis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...