Jump to content
ovidelu47

help Am pierdut telefonul

Recommended Posts

Mersi daNNy.bv - am incercat insa:

Loca?ie indisponibil?

Ultima conexiune online: 18 septembrie 2014

am fost la politie am facut o plangere.

Am ajuns si la germanos sa imi faca un duplicat insa nu au simuri.

Mi-a sugerat si varianta sa imi fac abonament cu nr meu. Insa nu ma incanta,

sper ca vor aduce simuri.

Link to comment
Share on other sites

nu renunta, verifica din cand in cand. Daca s-a conectat la wifi il prinzi.

Pe prima pagina a spus ca l-a gasit. Pe a treia pagina (asta pe care ai postat tu), s-a luat EAdrian de cineva care a facut exact ca tine. Nu incerca sa faci post-hunting, incearca sa citesti toate raspunsurile ca sa nu dai unul degeaba.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe prima pagina a spus ca l-a gasit. Pe a treia pagina (asta pe care ai postat tu), s-a luat EAdrian de cineva care a facut exact ca tine. Nu incerca sa faci post-hunting, incearca sa citesti toate raspunsurile ca sa nu dai unul degeaba.

Daca tot esti boss, da report.

Imi place ca tu ai citit toate raspunsurile inainte sa il dai pe al tau.

Link to comment
Share on other sites

la asta ma gandeam si eu, sa verific mereu si cand s-a conectat sa aflu locatia

Nu era blocat cu pattern sau face recognize ceva ? O sa faca un Hard Reset Sau daca nu, o sa il incomodeze numerele din agenda,poze, etc si o sa faca un factory reset.Si daca sa zicem ca ii afli locatia , ce faci ? Mergi in restaurantul ala si pui toata lumea sa scoata telefoanele sa vezi daca nu cumva e al tau? Sau daca e o scara de bloc, bati la toti la usa si ii pui sa iti arate ce telefoane au? Mai bine te impaci cu ideea ca nu o sa il mai vezi.

Link to comment
Share on other sites

Nu era blocat cu pattern sau face recognize ceva ? O sa faca un Hard Reset Sau daca nu, o sa il incomodeze numerele din agenda,poze, etc si o sa faca un factory reset.Si daca sa zicem ca ii afli locatia , ce faci ? Mergi in restaurantul ala si pui toata lumea sa scoata telefoanele sa vezi daca nu cumva e al tau? Sau daca e o scara de bloc, bati la toti la usa si ii pui sa iti arate ce telefoane au? Mai bine te impaci cu ideea ca nu o sa il mai vezi.

da era blocat cu un pattern. Nu stiu cat de greu este de schimbat un pattern, insa presupun ca sunt destule variante.

Daca ii afli locatia macar stai si urmaresti umpic poate ca il are deja in mana si doar in arzi si ii ei telu...

sau intru pe https://www.google.com/android/devicemanager?hl=ro&u=0 si dau o sonerie.

Edited by hirosima
Link to comment
Share on other sites

misefalfaie In Italia e alta mancare de peste,acolo si cartelele se elibereaza cu buletinul e alta treaba.

Eu unul sincer credeam ca nu imi mai vad telefonul dar uite ca sunt si oameni care nu isi insusesc ceva ce nu le apartine.

Pot spune ca intradevar am avut noroc.

Off topic: Am vazut pe la tv o faza cand un reporter lasa telefonul anumit sa il gasesca trecatorii in fata sediu-lui politiei si compara cati oameni il predau politiei si cati isi insusesc telefonul,surpriza era ca cei mai saraci returnau telefonul iar cei mai instariti si-l insuseau.Deci tot cel ce nu are ,,doneaza" iar clasa cealalta ti-ar baga pana si mana-n buzunar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...