Jump to content
Byte-ul

Coailii Password Recovery

Recommended Posts

@LuckyLUciano acum ca si-a pierdut FUD-ul datorita unui geniu

ce a scanat pe virustotal e detectat de antivirusi ( deoarece e un program rau intentionat, nu pentru tine

dar cu el poti ,,fura parole" asa ca iti dai si tu seama de ce e detectat...)

Asteapta ca byte-ul sa faca update poate il face iar FUD si sa speram ca nu se va mai pierde.

Link to comment
Share on other sites

stekbitz nu cred ca o sa te ajute cu nimic daca iti zice cineva step1 X step2 Y step3... ar trebui sa iti bati capu cu el usor usor pana il faci sa mearga, dar ca un fel de ajutor 1. iti trebuie un host (unu free ar fi ok) cu baza de date mysql (phpmyadmin) 2 urci fisierele pe host in directoru web (www, public_html, etc) 3 creezi o baza de date 4 modifici scriptu ca sa faca legatura cu baza de date hostu parola user etc etc (daca te uiti prin sursa o sa vezi ca e mura in gura unde tre sa editezi) 5 creezi stealerul folosid key acordat in sursa, il trimiti la victima si daca are parole salvate, subliniez salvate (nu e keylogger) o sa le vezi in loguri. Ca sa descarci logurile faci dump la baza de date mysql (in phpmyadmin te duci unde sunt logurile si dai export) cam atat in mare daca iei fiecare fisier in parte si te uiti prin sursa o sa iti dai seama ce si cum

Link to comment
Share on other sites

@jayluc mi se pare de "cacat",scuza-mi expresia,ca un om sa stie ceva si totusi sa lase pe altii sa se chinuie ca sa se autosatisfaca,e grotesc,aici e problema,vrei ceva nu te ajuta nici dracu',desi marjoritatea n-au invatat din proprie experieta ci din sfaturile altora iar acum se dau mari profesori si bineinteles ca nu vor sa invete si altii ca intotdeauna elevul isi depaseste profesorul.

Link to comment
Share on other sites

@LuckyLUciano nu este adevarat nu vrea nimeni sa se satisfaca, eu unu din tutoriale de genu step1 click .. step2 type and save and click .. si eventual foarte lungi gen step55, dupa ce am luato iar de la cap cautam iar tutorialul pe net ptr ca nu imi aduceam aminte tot, eu cred ca am acoperit cam fiecare pas ce trebuie facut si ce trebuie modificat, si unde ca sa mearga. si da multi au invata din sfatur repet sfaturi de la alti si mai ales de la cel mai bun prieten "GOOGLE"

Link to comment
Share on other sites

@jayluc daca nu aveai tutoriale ce faceai ? cam asta vrei tu acum,lumea sa invete de una singura,daca te-ai chinuit tu si ti-ai batut capul nu vad de ce ar face-o si altii,daca pot sa ajut in vreun fel,ajut,nu vreau sa dau nimanui migrene ca ma "dor" tastele sa scriu 100 de cuvinte ca sa-i ajut si poate ma vor ajuta si altii cand o sa am nevoie,stam sa cautam ca niste boi tutoriale din america din spania ca romanii nu pot sa scoata 2 cuvinte sa ajute ca sunt "hackeri" mari.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,revin cu o problema,apar aceste erori View image: asd , am si o intrebare,cam in cat timp se trimit logurile ? I-am trimis output-ul unui prieten,l-a deschis,astept de 1 ora si inca nu s-au trimis logurile,desii are parole salvate in chrome.

Intra in "index.php" si schimba linia 2 din "error_reporting(-1);" in "error_reporting(0);"

Link to comment
Share on other sites

Nu te agita asa ca pestele pe uscat ca nu e frumos , ma intereseaza daca pot sa aflu de la mail datele , am creeat un fisier exe , unde vad logo am intrat pe stealer panel dar nu prea inteleg , dupa ce dau exe acela cuiva ma uit in logo dupa ce ma loghez cu admin admin si primesc automat?

Edited by nono44
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...