Jump to content
Byte-ul

Klaus Iohannis este noul presedinte al Romaniei!

Recommended Posts

Ponta tocmai si-a recunoscut infrangerea!

In sfarsit, poate se va schimba ceva!

Ce te face s? crezi c? se va schimba ceva? Probabil nu ai v?zut ?i ce oameni are în spate. Cei care au jefuit ?ara au revenit s? fure ce a mai ramas de furat (dac? a mai r?mas ceva). Cu sigura?? "se vor schimba" multe.

PS: Nu ?in cu Ponta, ?i el a furat cât a putut.

Dac? tu crezi ca se va schimba ceva datorit? pre?edintelui, e?ti naiv.

Doar noi putem schimba ceva în ?ara asta. Când nu ne convine ceva, s? ie?im în strad? pentru c? pân? la urm?, sunt angaja?ii no?trii, noi i-am pus în functie. Dar trebuie s? recunoa?tem, suntem un popor de pizde, st?m ?i a?tept?m schimbarea uitându-ne la WOWbiz.

Edited by SilenTx0
Link to comment
Share on other sites

Oricum mai bine Iohannis decat Ponta!

Depinde , oricum nu prea conteaza , Base se joaca cu ei , iar "ne-a ciuruit"

la muie lu pontaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Tot asa si la popor :)))

Ce te face s? crezi c? se va schimba ceva? Probabil nu ai v?zut ?i ce oameni are în spate. Cei care au jefuit ?ara au revenit s? fure ce a mai ramas de furat (dac? a mai r?mas ceva). Cu sigura?? "se vor schimba" multe.

PS: Nu ?in cu Ponta, ?i el a furat cât a putut.

Dac? tu crezi ca se va schimba ceva datorit? pre?edintelui, e?ti naiv.

Doar noi putem schimba ceva în ?ara asta. Când nu ne convine ceva, s? ie?im în strad? pentru c? pân? la urm?, sunt angaja?ii no?trii, noi i-am pus în functie. Dar trebuie s? recunoa?tem, suntem un popor de pizde, st?m ?i a?tept?m schimbarea uitându-ne la WOWbiz.

In sfarsit cineva care isi da seama in ce tara traieste , RESPECT !.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

n-am fost la vot dar ma bucur ca nu se va duce toata puterea in mainile psd-ului..Sa nu uitam ca Ponta era doar un pion al mafie psd-iste care a pus mana pe tara de la Ceausescu pana azi...

Ah , si e mai bine in mana lui Iohannis care este manipulat de Base si Uderea , decat PSD-ul , pe care-l consideri "Mafie"

Si inca ceva , democratia este ce-a mai mare minciuna , tu crezi in drepturi egale ? , asa ceva este o fantezie amice .

Link to comment
Share on other sites

@vHacker ideia este ca nu trebuie sa detina toata puterea un partid politic mai ales in cazul PSD care a nenorocit tara asta in ultimi 25 de ani.Nu trebuie sa iti para rau ca a iesit Iohannis pt ca nonerocitul tau de PSD este inca la putere si daca cunosti premierul are mult mai multa putere decat presedintele.

//edit: O sa fie ca si pana acum acelasi meci de box doar ca unul dintre jucatori se retrage si ramane Ponta vs Iohannis

Edited by d4rkm4nx
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa ne pisam pe Sandra Stoicescu pentru ca a spus ca oamenii din online pot fi usor manipulati,asta pentru ca ea nu a ajuns curva lui Ponta care a aberat toata campania cu pensiile pulii mele. :))

Mai dai in boasele mele ca au crezut ca ii vor vota toti primitivii limitati in limbaj si gandire.

Noi,prostii de pe internet ii tragem la muie ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
De ce credeti ca ponta a acceptat asa frumos infrangerea? El stie ca are la mana judecatorii ce vor da marti (parca) sentinta ca Iohannis este incompatibil... Sa vezi atunci revolta.

Tocmai asta este ca Ponta nu are la mana justitia. Tocmai d-asta a pierdut. Singurul lucru bun zis se Antena3 asta este. Nu a luat justitia din mana lui Basescu si oamenii si-au pierdut increderea in el. Daca tu crezi ca DNA(adica marioneta lui Basescu) il declara incompatibil pe Iohannis asta ar fi ultima din lume.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca nu se va schimba nimic. Indiferent de presedinte, tara va fi la fel.

Nu presedintele e de vina pentru situatia tarii noatre, parlamentul si toti oamenii de sus "porcii aia cu gusa" care nu fac nimic , dar la prima ocazie fura tot ce se poate, ei sunt de vina.

Atata timp cat Politia nu-si face treaba si tiganii sunt la putere si cu "pilele barosanilor" tara asta va fi mina de aur pentru bogati si iad pentru saraci.

Tota lumea vrea bani, cat mai repede si cat mai multi.

Totul se rezuma la bani. Tu sa fii la putere, sa-ti treaca milioane de euro pe langa nas? Ce ai face ?

Te gandesti ca sunt zeci de mii de oameni care mor de foame, sau te gandesti la familia ta, la ce casa mare ti-ai putea cumpara si ce masini, ce vacante in tari exotice....

Cand lacomie se termina, cand ne vom da seama ca nu banii conteaza defapt, cand noi toti vom afla asta, se va schimba ceva.

Nu mai exista clasa de mijloc.

Noi tinerii suntem viitorul, hai sa lasam prostiile si sa facem alegeri corecte atunci cand avem ocazia.

Edited by adyshake
eroare gramaticala
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...