Jump to content
Sveratus

vedere intuitiva | real sau scam?

Recommended Posts

Am vazut ieri , e trecut de fix daia spun ieri.. :)

La acces direct un copil care zice ei ca are al treilea ochi [glanda pineala] si vede acoperit la ochii ca printr-o fereastra, ce sa spun ia reusit totul, si a mai spus ca a reusit sa trezeasca glanda pineala in 2 zile acuma ma intreb si eu oare suntem fraieri sau e ceva real adica pe bune nu gluma

Uitati aici baiatul acela care a facut cam la fel si la acces direct , ei spun pe undeva in descriere ca poti sa duci copilul la ei pe o suma fiind 100 euro ca sa-l invete sa trezeasca glanda aia :) vreau sa aud parerile voastre ;)

p.s : a venit cu aceeasi ochelarii la emisiune aici cred ca e marea smecherie de ce dracu nu ia pus un fular sau un pulover peste ochi..

aici e o fetita:

Edited by Sveratus
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ieri , e trecut de fix daia spun ieri.. :)

La acces direct un copil care zice ei ca are al treilea ochi [glanda pineala] si vede acoperit la ochii ca printr-o fereastra, ce sa spun ia reusit totul, si a mai spus ca a reusit sa trezeasca glanda pineala in 2 zile acuma ma intreb si eu oare suntem fraieri sau e ceva real adica pe bune nu gluma

Uitati aici baiatul acela care a facut cam la fel si la acces direct , ei spun pe undeva in descriere ca poti sa duci copilul la ei pe o suma fiind 100 euro ca sa-l invete sa trezeasca glanda aia :) vreau sa aud parerile voastre ;)

p.s : a venit cu aceeasi ochelarii la emisiune aici cred ca e marea smecherie de ce dracu nu ia pus un fular sau un pulover peste ochi..

aici e o fetita:

Mori!

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
canta bine ca are glanda pineala deschisa :)) , acuma serios ... credeti ca e vreo smecherie la mijloc sau e realistic?

Hai sa o luam treptat:

1. Mai crezi in Mos Craciun ?

2. In iepurele de Paste ?

Sa fim seriosi, astfel de subiecte fac forumu' sa para unu' de retardati. Gandeste inainte sa crezi toate cacaturile.

E ca faza aia de pe 11 Septembrie: "O doamneee,dar oare au fost Irakienii, Rusii ?" Nu coaie, au fost Americanii in pula mea !

Cum zicea si Rene Descarte: "Gandesc, deci exist" . Hai sa gandim putin !

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca este real...

Ascultati melodia de mai sus, o sa va dati seama ca nu totul este explicabil.

Miracole exista, spre exemplu, catelul meu stie sa citeasca fara sa-l fi invatat cineva. Nu va luati dupa toti astia care comenteaza.

//Modificare: Si aia care zic ca el isi misca capul in jos si in sus cand ii este aratat un obiect pentru a vedea pe sub chestia de pe ochi, sunt prosti, e normal sa reactionezi asa cand nu vezi.

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Hai sa o luam treptat:

1. Mai crezi in Mos Craciun ?

2. In iepurele de Paste ?

Sa fim seriosi, astfel de subiecte fac forumu' sa para unu' de retardati. Gandeste inainte sa crezi toate cacaturile.

E ca faza aia de pe 11 Septembrie: "O doamneee,dar oare au fost Irakienii, Rusii ?" Nu coaie, au fost Americanii in pula mea !

Cum zicea si Rene Descarte: "Gandesc, deci exist" . Hai sa gandim putin !

adevaraat , asa si fraza aia :" Gandesc ,deci exist " carei scopul acestei omeniri?

1. sa ne traim viata ca una singura avem asa cum este ea de zi cu zi

2. sa evoluam la masini zburatoare,teleportare,Elixirul tinereti [Nemuritor]

chiar nu inteleg, gasesc multe subiecte pe tema asta cu "glanda pineala" de ce s-au mai chinuit atatia savanti,parapsiholigii, sa ne povesteasca atata despre glanda pineala,telekinezie,telepatie,psyhc weapons etc... daca tot suntem niste oameni obisnuiti fara nicio putere..

acuma o sa spuna uni ca si experimentul asta a fost masluit ,fals de la KGB

https://www.youtube.com/watch?v=afkDRq8UHeE

generalu emil strainu nu e un om dus cu pluta a povestit tot felul de chesti care lea vazut a scris si carti ,nici pe asta nu o sal credem

Sincer uni au pareri diferite deoarece avem minti diferite

Link to comment
Share on other sites

adevaraat , asa si fraza aia :" Gandesc ,deci exist " carei scopul acestei omeniri?

1. sa ne traim viata ca una singura avem asa cum este ea de zi cu zi

2. sa evoluam la masini zburatoare,teleportare,Elixirul tinereti [Nemuritor]

chiar nu inteleg, gasesc multe subiecte pe tema asta cu "glanda pineala" de ce s-au mai chinuit atatia savanti,parapsiholigii, sa ne povesteasca atata despre glanda pineala,telekinezie,telepatie,psyhc weapons etc... daca tot suntem niste oameni obisnuiti fara nicio putere..

acuma o sa spuna uni ca si experimentul asta a fost masluit ,fals de la KGB

https://www.youtube.com/watch?v=afkDRq8UHeE

generalu emil strainu nu e un om dus cu pluta a povestit tot felul de chesti care lea vazut a scris si carti ,nici pe asta nu o sal credem

Sincer uni au pareri diferite deoarece avem minti diferite

Mori!

Link to comment
Share on other sites

Mori!

tu nu crezi nimic din astea nu?

pai sa-ti spun eu ceva , eu la 17 ani tata mi-a aratat pentru sa zicem 10 secunde , cu ochii mei am vazut cum misca sageata din Busol? cu pumnu .. o fi fost si asta un truc ieftin, dar daca iti dadea un pumn ramaneai secerat :)

p.s a practicat judo,si culturism, nu stiu ce a fost dar o putere de concentrare a creierului trebuia sa fi fost....

Link to comment
Share on other sites

tu nu crezi nimic din astea nu?

pai sa-ti spun eu ceva , eu la 17 ani tata mi-a aratat pentru sa zicem 10 secunde , cu ochii mei am vazut cum misca sageata din Busol? cu pumnu .. o fi fost si asta un truc ieftin, dar daca iti dadea un pumn ramaneai secerat :)

p.s a practicat judo,si culturism, nu stiu ce a fost dar o putere de concentrare a creierului trebuia sa fi fost....

Mori !

Link to comment
Share on other sites

tu nu crezi nimic din astea nu?

pai sa-ti spun eu ceva , eu la 17 ani tata mi-a aratat pentru sa zicem 10 secunde , cu ochii mei am vazut cum misca sageata din Busol? cu pumnu .. o fi fost si asta un truc ieftin, dar daca iti dadea un pumn ramaneai secerat :)

p.s a practicat judo,si culturism, nu stiu ce a fost dar o putere de concentrare a creierului trebuia sa fi fost....

Gogule esti asa de rat** incat in 2 pagini de topic nu ai inteles de ce unul zice "MORI" si altii pun video-uri cu manele & shit, ba chiar mai mult, dai quote si razi. Prostia e la superlativ la tine si pentru cei ca tine exista emisiunile astea. Deci ie pi buni chiar daca uni zice ca e multi cartofi

Link to comment
Share on other sites

tu nu crezi nimic din astea nu?

pai sa-ti spun eu ceva , eu la 17 ani tata mi-a aratat pentru sa zicem 10 secunde , cu ochii mei am vazut cum misca sageata din Busol? cu pumnu .. o fi fost si asta un truc ieftin, dar daca iti dadea un pumn ramaneai secerat :)

p.s a practicat judo,si culturism, nu stiu ce a fost dar o putere de concentrare a creierului trebuia sa fi fost....

Eu te cred! Unii nu pot sa inteleaga ca pe lumea asta exista si mistere, nu doar explicatii stiintifice.

Cum explicati asta???!?!?!?!?1

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Hai sa o luam treptat:

1. Mai crezi in Mos Craciun ?

2. In iepurele de Paste ?

Sa fim seriosi, astfel de subiecte fac forumu' sa para unu' de retardati. Gandeste inainte sa crezi toate cacaturile.

E ca faza aia de pe 11 Septembrie: "O doamneee,dar oare au fost Irakienii, Rusii ?" Nu coaie, au fost Americanii in pula mea !

Cum zicea si Rene Descarte: "Gandesc, deci exist" . Hai sa gandim putin !

http://puu.sh/diMot/6820c940a8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hai sa o luam treptat:

1. Mai crezi in Mos Craciun ?

2. In iepurele de Paste ?

Sa fim seriosi, astfel de subiecte fac forumu' sa para unu' de retardati. Gandeste inainte sa crezi toate cacaturile.

E ca faza aia de pe 11 Septembrie: "O doamneee,dar oare au fost Irakienii, Rusii ?" Nu coaie, au fost Americanii in pula mea !

Cum zicea si Rene Descarte: "Gandesc, deci exist" . Hai sa gandim putin !

La faza cu 11 Sept de vina au fost chinezii :

the_stupidest_stuff_that_actually_happened_this_year_640_09.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...