Jump to content
WolfUniqe

Wolf is here

Recommended Posts

salut numele meu este Alex dar de preferat Wolf (deoarece face parte din numele meu real daca e tradus in romana) am mai fost pe forumu asta acum ceva ani cred ca acelasi nickname dar nustiu ce sa intamplat oricum am revenit poate o sa invat ceva nou aici is satul de forumuri straine/arabe/etc also daca se intampla sa jucati dayz/smite lasatimi pm si putem juca impreuna ,cat despre hacking ca despre asta e tema forumului ma pricep in c++,vb.net,phishing,cracking,exploiting in mare parte in explorare :) numai bine .

Link to comment
Share on other sites

@WolfUniqe ai Phising? Iti sugerez sa treci pe la reguli, dar in cazul in care nu iti pierzi timpul, iti spun pe scurt, orice are legatura cu scam-uri, frauda bancara si orice alte treburi conexe, nu are ce cauta aici.

am zis ca ma pricep ca am trecut si prin aia nu am zis niciodata ca ma ocup cu asa ceva

Link to comment
Share on other sites

Bravo ba,le urati bun venit astora de fac phishing. Atitude marca RST. Wolf,lasa ba prostiile si apuca-te sa inveti lucruri bune,constructive.

nene nu am zis ca fac phishing dar pe vremea 2010-2011 cand am am luat teapa cu "phishing" la un anumit joc da ma facut curios sa vad ce e ca sa ma asigur ca nu patesc e rau sa fii informat asa pot zice eu de tine ca stii hacking catusi de putin la ceva fii serios

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...