Jump to content
Guest Nemessis

FanClub Nemessis (pentru jucatorii Bitefight)

Recommended Posts

da cine e si "bitefightdinsange" asta de vine cu tupeu si face pizda mare pe aici.... plm...si la bitefight cand a aparut in versiunea .ro mi-am sters contul dupa 10 ore pt ca eram prea bun.... (nu stiu programare dar multe jocuri web based sunt pline de vulnerabilitati pe care poti sa le exploatezi)

Link to comment
Share on other sites

Tocmai am trecut si eu pe aici...si daca tot am citit de la inceput...

ce ras colorat ai ma NEMESSISE .......stai ca te duci tu la puscarie....si ptr ce??!!.....pentru chestii dastea de orgoliu..... nu e decat de la 3-15 ani .....nu`ti trebuie mai mult de 3 luni acolo....ca sa porti fusta pe tine(la figurat) si la propriu sa te si futi in cur!!

1. Coaie, ai fost cumva acolo sa vezi cum e ? Stii tu ce se intampla ? Nu vorbi ceea ce vezi prin filme ca mananci cacat. Dute acolo sau intereseazata. Locul ala nu e chiar asa de negru pe cum se spune.

2. Ce te tot agiti ca Coca-Cola pentru un joc ? Browser-based ffs !!!

3. Ia-ti inima'n dinti, si in loc sa-ti faci o laba ca i-a mai crescut vampirului tau o coada, mai bine dute la o femeie si inmoaie-ti si tu coada.

la mine toate se rezuma la Nemessis si Trizor kakat ala....si restul celoc care ii tin partea! ptr restul RESPECT si stati linistiti ca o minune nu tine mai mult de 3 zile.....o sa revina totul la normal!

ia pula !

Link to comment
Share on other sites

n-am timp sa citesc toate cele 8 pagini de injuraturi tembele sau de mesaje pupincuriste, asa ca daca s-a mai raspuns la intrebarea asta odata, rog a se face din nou :D

doar DDoS?sau ma-nsel?si dc dureaza asa mult sa-l repuna pe picioare?is asa retarzi aia de la bitefight?

stiu ca unii o sa raspunda "e nemesis prea bun pentru ei"

si-atunci intreb din nou: cum se face ca a mai lasat servere in picioare?din bunatatea inimii lui?:))))

thx

Link to comment
Share on other sites

Citisem tampenia aia inainte sa postez mesajul, dsr am tendinta sa nu cred mesajele "oficiale" de la "oficiali"...Asa ca am intrebat direct la sursa :D

Sunt un sfant si din cauza asta.

=))))) am trait s-o aud si pe asta =)))))) urmeaza sa-ti schimbi si nickul acum, nu? ca nemessis nu prea e nume de sfant :))))))

lasand la o parte ironia raspunsului, "te eschivezi" frumos de la raspuns, bv:D

Link to comment
Share on other sites

SA VA IAU FAMILIILE IN PULA LA TOTI ASTIA CARE SUGETI PULA IN FRUNTE CU NEMESIS!!! BAGAMIAS PULA IN SANGELE VOSTRU DE INFECTI...CA PANA SA APARA NEMESSIS ERATI CEI MAI DEVOTATI JUCATORI......ACUMA I`I SUGETI PULA LU ASTA......DAVAS LA MUIE!!!

..e valabil ptr cei care se simt!

mai ia pula odata.

angajator: "Deci, aveti experienta anterioara ?"

bitefightdinsange: "Da."

angajator: "Ne puteti da mai multe detalii"

bitefightdinsange: "Sunt investitor profesional in bitefight..."

angajator: "Si asta inseamna ? :?"

bitefightdinsange: "l33t"

angajator:" :roll: ok...interviul a luat sfarsit si va vom contacta noi daca vom avea nevoie de 'skill-urile' dumneavoastra."

bitefightdinsange: "poi, da parca trebuia sa raspund la mai multe intrebari, am raspuns doar la vreo cateva..."

angajator: "Da, ai fost informat gresit. Trebuie sa plec acum. La revedere."

PS: Cat despre pupat in cur, nu am obiceiul si nici nu imi place. Si cine asteapta sa fie pupat prefer sa-mi folosesc bocanii din dotare. Stell toe ftw !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...