Jump to content
Guest Nemessis

Conquiztad0r killer versiune noua mai 2008

Recommended Posts

Nu va mai plangeti atat ca nu l-ati primit, parca sunteti copii mici!

Postati din nou pe forum, dati i PM lui jak, si POATE o sa l obtineti daca sunteti norocosi.

Eu am obtinut programul in 3 ore, nu stiu de ce voi asteptati de 3 zile.

Mai insistati, poate o sa primiti CQK. Hai ca ma bag la joc sa ma fac niste galbeni. :D

Link to comment
Share on other sites

Concluzie: E TZEAPA!!! Nu mai incercatzi ca nu merge. Toata faza asta a fost pt cei care se inscrisesera pe forum ca sa faca rost d CQKILL. Shi pt ca Nemesiss avuse-se niste probleme cu moderatori de pe bitefight, sa gandit ca sa le faca spam pe forum, si sa le mai dea si niste batai de cap. Ca urmare inscrierile pe forumul bitefight sunt inchise.Deasta la majoritate nu le vine codul de activare. SLICK NU A FACUT SI NICI NU VA FACE CQKILL PUBLIC!!. Atata timp cat Linku d download nu este public, nici programul nu va fi. ... asa ca va rog, pe cei care zic ca il au si ca au facut rost de el prin intermediul forumului bitefight, sa imi faca si mie o demonstratie. Daca vreti puteti sa ma contactati p ID-u: razor_911 *** CASE CLOSED *** P.S.: si daca se poate si slick sa confirme ca programul a fost public.( ca la urma urmei el este "autorul")

Link to comment
Share on other sites

Hertz numai insulta jucatorii de cq pe "ocolite" injurai direct.

Slick va confirma,daca nu era public neme primea ban de la kw3rln daca facea nu era adevarat.

Si sa fiu direct cica si-a dat cineva drumu` pe fata matii si a fost data faza la tv

Link to comment
Share on other sites

7.Ia mai du-te in gatu` matii ce familia matii comentezi in caz ca n-ai vazut aia era sa-i conving pe ei da` daca mata si tact-o si-au lasat celulele spermatice si orgasmice pe fata ta in locul fecundatiei si rezultarii unui ovul din care trebuia sa iesi tu te-au facut artificial si in loc de creier ti-au pus o furnica :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...