Jump to content
unic

Reclamatie traficant de droguri

Recommended Posts

Nu prea ai ce sa ii faci ,sigur are mereu oameni care sa il scoata din orice belea.Sigur este sageata cuiva.

Te-ai mira ?i ?i-ai da singur capace câ?i adolescen?i de 15 ani vând iarba cu gramu' la col?ul blocului pentru un profit de nimic. Pe ?ia nu-i scoate nimeni din orice belea. ?ia-s primii care apar ?i primii care ?i dispar. Pionii. ?ia care ajung aresta?i, închi?i ?i viola?i prin celule de ceva negru pe nume Tyrone pentru c? au încercat s? câ?tige bani de-o pâine. Un astfel de om o s? aib? tot timpul impresia c? cineva îi ?ine spatele orice-ar fi în prim? faz?, dar probabil n-ar fi stare nici s? treac? pe lâng? fat? pe strad? dup? ce se vede ochit, acuzat (cu musca pe c?ciul?). To?i sunt b?rba?i, terorizeaz? femei ?i au pe cineva s? le ?in? spatele pân? vine primu' care le bag? pumnul în gur?.

PS: ?i ?ia, ?ia mari ?i tari la care închide justi?ia ochii n-o s? sar? în ap?rarea unui borfa? de strad?, mai ales unul cu caz penal. Niciodat?.

Reveni?i-v? amândoi ?i face?i o plângere c? nu orice ?mecher de doi bani e Pablo Escobar, las? filmele de "gangsta".

Edited by censored
Link to comment
Share on other sites

Salut !

O solutie mai simpla ...

Imi aduci 5000 coco , imi arati tipul , te duci acasa , te uiti la stiri , te miri cum fix acel ,,om,, si-a introdus un harpon in inima , ma suni, imi multumesti si un admin da t.c :)

Ce zici ?

Cu ce-i mai diferit ce ai pus tu pe un forum public fa?? de un anun? de asasinare de pe Deep Web? E?ti cu toate la cap?

PS: du-te unde a spus Cheater ?i sun? ?i la Anti Drog. O s? fie bucuro?i b?ie?ii s? mai stoarc? câte o s?getu??.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...