Jump to content
Jeefo

Cum sa faci o persoana sa isi arunce telefonul (GOOGLE SMS)

Recommended Posts

Nu exista limita la trimis sms, trimisti cat te tine( atata timp cat ai facut configurarile corecte)

Nu ezita sa ti bati joc de oamnei sau sa iti stresezi prieteni sa primeasca cate un msg(sau cate vrei) in fiecare zi de la GOOGLE :D

Sper sa va fie de folos, eu v-am aratat pt ca pare destul de interesant

http://rapidshare.com/files/107243361/clip0042.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Dar am o intrebare cum pot ei sa primeasca sms de indata ce nu vad unde poti sa introduci un nr de tel. Da e ok pt tine sa nu uiti ceva si sa primesti notificare prin sms dar nu vad cum pot stresa prieteni prin asta.

ru cand vezi ca primesti 50 de smsuri de la Google cu un cod de cnfirmare nu incepi sa te stresezi, sau daca ai si codu aa de confirmare si incepi sa srii ce vrei tu in smsurile alea? :D

Link to comment
Share on other sites

Tot nu inteleg! Eu nu inteleg deoarece eu am primit un sms pe tel de confirmare. Deci de indata ce nu bag sms-ul acela de confirmnare cum pot sa trimit la alcineva?

Pai ce tot mam chinuit eu sa va explic, asta este dezavantajul daca nu bagi codul de confirmare nu poti sa trimiti sms si sa scrii ce vrei tu, dar poti sa trimiti codul ala de confirmare victimei pana inebuneste(de pe un cont nu merg trimise decat 5-6 sms cu cod de confirmare pe cont pe zi, asa ca faceti mai multe conturi,inainte mergea sa trimiti cate vroiai tu, dar se pare ca s-au prins)

Link to comment
Share on other sites

@pax.nWo

Da,blgoul e facut de mine de la zero, nu folosesc Wordpress,am specificat asta si pe blog.

@5000hack

Nu am timp,serivici, si acuma m-am inscris si la facultate si chiar "nu o prea vizitez" ca nu am timp,chiar nua m timp.Joacate tu pe acolo,sa vezi ce fain ii cand descoperi singur :roll: .

Link to comment
Share on other sites

No offence dog,dar nu AM SPUS DE FRONTEND nimica,wtf,nu stii sa faci diferenta,daca voiam sa fac ceva scoteam copyrightu din .css ...ce legatura are partea de FRON END cu partea de BACKEND?ce oameni..fa si tu niste teste sa vezi ca nu e wordpress si dupa aia vino si tipa la mine,ca chiar ma fute la melodie chestile de genu' asta.

//LE normal templateu arata altfel,si eu l-am modificat tare si normal ca am scos copyright din footer ca mi se pare normal,am lasat numai in css.Ce draqu era sa platesc un dessigner si un css coder pentru un blog?chiar crezi ca merita un blog 150€ pt prima pagina numa la css coder?eu as zice ca nu..

Link to comment
Share on other sites

nu ti-am reprosat nimic :)) am zis doar ... e bine ca ai lasat crediturile . eu castig bani din templateuri modificate ... topicurile de pe rst m-au ajutat f mult ... mai ales packul ala de 13 gb de templateuri :)) . modific cssu , indexu , vad eu , dau niste hovare , schimb niste imagini , alta formatare ii bag un favicon si il vand :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...