-
Posts
787 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
28
Everything posted by theandruala
-
Code better, together Working on code together in real time is valuable for knowledge sharing and producing quality software. The Teletype package for Atom aspires to make it as easy for developers to code together as it is for them to code alone. Teletype introduces the concept of real-time "portals" for sharing workspaces. When a host opens a portal, their active tab becomes a shared workspace. There, invited collaborators can join in and make edits in real time. As the host moves between files, collaborators follow along with the active tab automatically. https://teletype.atom.io/
- 1 reply
-
- 2
-
-
-
Eu nu as vrea as-i "extind" memoria, ci sa folosesc SSD-ul extern ca si unitate principala, iar hdd-ul intern, ca memorie aditionala pt rahaturi pe care le accesez rar.
-
Salut. A avut/folosit/vazut cineva un SSD extern? Merita? In laptop am doar hdd(nu am cd-rom sa-l scot s-ai pun ssd), si fiind in garantie, n-as vrea sa-l desfac. Pe net am vazut pareri si pareri...ba ca e bun, ba ca nu e bun...Dar totusi e lauda cu niste viteze destul de mari pentru ceva extern. Pareri?
-
Realizezi cât de prost ești dacă ai încercat-o?
-
Network Adaptor monitor mode (Recomandare)
theandruala replied to Nexusgts's topic in Wireless Pentesting
https://www.emag.ro/adaptor-wireless-tp-link-usb-2-0-tl-wn722n/pd/E8RV7BBBM/?gclid=CjwKCAiA0IXQBRA2EiwAMODilwq5zKsssAP3uQwcsisQqw1T7WGI_MUpTWhlYtvA70w6mR08Grm-8hoC2sgQAvD_BwE&ref_cmp=ps&emagi_click_id=c322cf8a0c865f359d6f232041f91d75 In comentarii specifica ca e V1. -
Network Adaptor monitor mode (Recomandare)
theandruala replied to Nexusgts's topic in Wireless Pentesting
Cum nu ti-a mers tie TL-WN722N? -
Ce stii tu sa faci pt 50 usd?
-
A spus cineva ca facem misto? Daca nu te duce mintea, si spui ca vrei "minim 50$", ce ai vrea?crezi ca ti se ofera somaj aici? La munk nu la intins mana.
-
Videochat.
-
Verifica-ti resursele consumate in timp ce schimbi melodia pe yt, daca ai wooden pc, e posibil sa-l cam fortezi cand schimbi melodia
-
Daca exista doritori, va pot automatiza eu ce aveti nevoie CONTRA COST.
-
De ce te intitulezi "Black" cand esti alb ca laptele?
-
Ba da ai avut tu windows incarcat de lucruri inutile ca la smartphone? La telefoane orice firma de 2 lei poate sa-si modifice rom-ul sa-ti bage tie rahaturi de aplicatii, ai patit tu asa la windows? Daca-ti vine preinstalat cu un winrar poweriso etc sunt rahaturi? Ia-ti un windows HOME BASIC(OARE DE LA CE VINE BASIC?)
-
Cauti masina timpului, calatoresti in 2013(ANUL IN CARE A FOST FACUT TOPICUL) si ii faci o muie lu' Tuhan7S.
-
Pai incearca!Nu ai nimic de pierdut, doar de castigat. Eu am reusit sa ma angajez undeva, ca junior, ca la inceput, fara prea multe "fitze", cu ce mi s-a predat la facultate, + butonat pe acasa.
-
Nu te consideri pregatit pentru un loc de munca, dar ai incercat? Asa poti vedea cel mai bine ce se cere, si ce nu stii. In unele locuri, ca si junior, te poti angaja cu ce ti s-a predat la facultate in mare parte, ma rog, pe langa teoria predata, treubie sa si "butonezi".
-
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.webzen.muorigin.global.google&hl=ro A facut deja.spor
-
daca cumva i-ai scos root-ul dar upaterul vede ca telefonul a fost root-at?
-
Da, avantajul asta este, numele care este scris pe garantie. Pt ca daca patesti ceva si te duci frumos cu garantia la magazin, si vad aia ca e numele altuia acolo...te cam scuipa in ochi. Asta depinde de magazin si de omul cu care vorbesti. Anyway, avand in vedere ca nu e un telefon foarte scump, e ok sa-l iei in modul asta.
-
Ce-i mai grav? Ce vrei sa faci, sau ce intrebare pui?
-
Chiar daca n-ar fi avut nici un virus...de ce plm ai vrea sa-ti faci un .exe dintr-un .jar? Sa ti se spuna ca nu ai java instalat cand rulezi un .exe?
-
*SPUN* Esti pe un forum, pot vorbi ca ultimul idiot pe aici, nu inseamna ca in realitate fac la fel. Nu e vorba de a alege, ci vorba de "Da, voi trimite banii". In fine, daca atut te duce mintea...spor
-
Vorbești de servicii panaramo? Ai câteva posturi. Reputație pe -. Te mai iei și de băiat aiurea. Tot ești asa "corecta", ce plm s-au întâmplat cu cei 50E promiși? Deci hai sa nu mai vorbim de educația și serviciile altora Concluzie : nu o băgați în seama, doar gura e de ea. Pls ban @Thira
-
Cumperi/vinzi orice cantitate de bitcoin
theandruala replied to AlexTzutzu's topic in Discutii incepatori
http://lmgtfy.com/?q=sell+buy+bitcoin Cred ca o sa te uimeasca...dar subiectul a mai fost discutat pe forum. CRED C-O SA TE UIMEASCA SI MAI TARE, DAR LA UN SIMLPU SEARCH PE GOOGLE DAI DE "LOCALBITCONS"