Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. @sulea stie ce vorbeste , demonstrat . Are o problema cu explicatul ,trebuie sa citesti de 2-3 ori si intelegi
  2. daatdraqq

    Vps / rdp

    http://rstcenter.com/forum/33326-free-vps.rst Poate te ajuta , in functie de ce vrei sa faci e posibil sa-ti ajunga 1 saptamana . Am vazut ca iti dau voie sa alegi si windows .
  3. Astea sunt alea pentru magazine ? Cati bani ,cum livrezi ?
  4. 3.5.2 aceiasi problema .
  5. Se numeste sms spoofing . Odata mergea pe moove.ro , nu stiu daca mai merge , incearca .
  6. 5-6 ori ca e scumpa apa . Uneori scuip in palma de 2-3 ori ca sa fac economie . Pe dinti ma spal doar dupa masa de Pasti ca pute mielu . Foarte des ma clatesc cu dubludistilat de vin , e bun contra microbilor din porc .
  7. Macar sa fie asta singura lui problema .
  8. daatdraqq

    1 aprilie

    Orice gluma , ca sa fie o gluma buna , trebuie sa tina putin .Glumele lungi sunt glume proaste !
  9. Nu au nici pe departe configuratia care o specifica acolo . Se misca foarte prost .Oricum ,tot ce e moka e bine primit .Multumim de informatie .
  10. Ba , voi va chinuiti la broastele alea de la intrare doar ca sa luati codurile astea ?
  11. Trebuie sa ai talent !
  12. Le-ai incercat ? De ce acuzi omu' aiurea ? Eu am una de ceva timp , o incarc zilnic si nu are nicio problema . Merge incarcata chiar si la pc prin usb .
  13. Aia de canta cu pulile sculate , sunt toba de viagra .
  14. Sau mai simplu , va faceti cont .
  15. Ia sa fi avut 50 k toti userii , mai taia ? Asa e cand ai useri de te stergi la cur cu ei . O sa ajungem sa trecem in cartea de identitate sub cnp contul de facebook .
  16. daatdraqq

    fc[dot]com

    Deci oamenii pot murii doar din luna in luna Bun asa !
  17. E foarte bun pretul , puteti sa le vindeti si mai departe cu un profit bunicel . E 85 ron in magazin exact tigarea asta , mi-am luat acum 1 luna . Ca si calitate e ok .
  18. Semnati ca oricum nu va baga nici dracu in seama . Li se rupe lor de semnaturile voastre .
  19. Pai mai baieti , preturile care le-am dat mai sus sunt la SH /furate . Daca vreti voi neaparat sa luati nou ,bogatilor, e 3500 ron un 3gs pe emag . Luati-va cate 2 .
  20. Uimitor
  21. Ron 700-900 1000-1200 1500-2200
  22. Bai pula mea , daca vreti sa descarcati - descarcati , daca nu vreti - nu descarcati .Va convine asa cum e crackuit bine , nu va convine iarasi bine .Terminati in plm cu comentariile astea ,obsedatilor ,n-am ce face cu parolele voastre .
  23. Download complet . Deja ma simt vinovat , cred ca o sa si plang .
  24. E o redictionare , mi-a sarit si mie avast dar ma lasa sa-l vad ,blocheaza doar redictionarea .
  25. Fishtv - Farsa Bungee Jumping Ce farsa penala ,sa-mi bag pula
×
×
  • Create New...