Ma , de ce dracu' tot zgandariti cacatu ' ? Nici eu nu am vazut schimbarea asta ca fiind una buna . Observ insa cu mirare ca omu' isi vede de treaba lui si voi il provocati constant fara argumente . Ce schimbari in rau a facut ? Cu ce v-a deranjat ? Dati niste exemple reale . Personalizati prea mult forumul asta , va atasati de comunitatea asta ca de o persoana reala . Trezirea , e doar o pagina de internet . Daca maine s-ar inchide ce plm ati face ? Ati aduce flori ca la inmormantare ? Si plecarea lui Neme o regizati foarte mult . Voi vi-l inchipuiti pe Neme cu un calculator in stanga cu familia in dreapta ..cum sta el asa si nu poate sa se hotarasca la care sa renunte . Omu a anuntat ca nu mai are timp sa se ocupe si gata , nu mai dramatizati atat ca nu si-a aruncat calculatorul din casa si nici nu i-a zis familia " ori Rst ori noi " . Va place sa cautati motive de scandal .