Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Update : Versiunea 1.4 , pretul a crescut la 20$ . Cei care au cumparat beficiaza de actualizare gratuita . E disponibil de maine .
  2. E interesant de aflat de ce doar CEC-ul a blocat cardurile .
  3. Ok , am un CC la Raiffeisen , o sa lucrez cu el . Multumesc pentru raspunsuri .
  4. 2-4 zile la CEC ? Poate la alta banca , la CEC sunt deja 10 zile de cand astept . Am vorbit la ei si mi-au zis ca dureaza aproximativ 1 luna , am crezut ca e prost ala dar uite ca a avut dreptate .
  5. A tras cineva bani din PayPal pe CC deschis la CEC ? In cat timp au venit banii ? Cu ce banca ati tras bani din PP si a fost ok din punct de vedere timp + comisioane ? La CEC dureaza foarte mult din cate observ .
  6. Fara laba ca e post !
  7. Habar nu am cine sunt astia , n-am treaba cu ei . Licenta se face individual pe fiecare pc , o licenta nu merge pe 2 pc-uri .
  8. Nu a aparut 1.4 , acel video care l-ai vazut tu este facut de autor cand facea teste pe 1.4 .
  9. Licenta este pe 1 PC , daca vrei pe mai multe pc-uri discutam pretul . Nu ai nicio garantie , daca reusesc sa-mi fac treaba primesti actualizari , daca nu reusesc nu primesti . La senuke a fost ok , am dat deja 3 actualizari , la asta nu stiu pentru ca nu a aparut o versiune peste 1.3 .
  10. Cu Adsense nu ai de ce sa faci magarii , e de ajuns sa ai trafic de calitate .
  11. Din cate am inteles aceasta functie o sa fie inclusa in versiunile viitoare .
  12. Mos Craciun porno .
  13. Metoda Crack : Licenta individuala Tip licenta : Profesional Pret special pentru RST : 15 $ PayPal / MoneyBookers Actualizare gratuita daca nu intervine ceva neprevazut .
  14. Defineste :"te prind in fapt" . Faci petrecere pe casa scarii ca sa te prinda in fapt ? Daca vreau pot sa le fut si o reclamatie ca m-au deranjat din somn . Le zic la toti din casa sa faca liniste si ies la usa in pijamale . Pot ei sa dovedeasca ca nu dormeam ?
  15. Cine spune ca esti obligat sa auzi daca iti bate cineva la usa ? Cum dovedeste militianu' /vecinu ca muzica de aseara ,cand nu ai auzit ca bate cineva la usa , era de la tine ? Inca o lege stupida facuta din plictiseala de oameni prosti .
  16. SENuke X 2.1.22 cracked (ultima versiune) Pret special pentru RST pana pe 30 nov : 15 $ PayPal / MoneyBookers Actualizari gratuite celor care cumpara in aceasta perioada daca nu intervine vreo situatie neprevazuta . Functioneaza perfect . Daca doreste vreun admin/moderator sa verifice , ofer trial .
  17. PS : E penibila faza cu diacriticele, sa-mi bag pula in ele , daca nu esti pregatit sa pui imediat ceva in loc , ramai ca prostu' cu postu' gol . Era frumos articolul .
  18. Cand jucam fotbal o legam la siret ca ma lovea peste fata daca o tineam la gat .
  19. by Nemesis on Sep 28, 2011
  20. Bine spus .
  21. E vechi rau ma .
  22. Asa, si ?
  23. Un al 2-lea ecran la care sa ai ai acces cu mouse independent de al victimei .
×
×
  • Create New...