-
Posts
4537 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
32
Everything posted by daatdraqq
-
Si daca ne facem noi griji crezi ca nu mai vine ?
-
Asta-i d-aia care dupa ce-i dai 2-3 nr te intreaba :"hai ,cand incepem???"
-
Priectul de lege american , daca devine lege , ii afecteaza pe cei care au site-uri in America . Cel mai probabil marile companii care se impotrivesc acestui proiect si care au fost mentionate mai sus isi vor muta sediile pe teritoriul altor state . Nu au cum sa dea americanii o lege pentru toate statele lumii . Sa se suga singuri cu SOPA lor .
-
iForward sends SMS, Calls & Voicemail to your e-mail Repo: BigBoss Version: 1.0-3 Author: Ryan Conigliaro Section: Messaging Identifier: org.thebigboss.iforward Maintainer: BigBoss File Name: debs2.0/cydiastore_org.thebigboss.iforward_v1.0-3.deb Size: 352440 bytes Depends: mobilesubstrate, firmware (>= 3.1), preferenceloader, sqlite3, openssl Architecture: iphoneos-arm Compatible with iOS 4 & iOS 5 # Forwards received and sent SMS messages along with the sender/receiver address and time of the SMS to a specified email address. # Emails are sent directly from the user's phone to the user's email account. # Sends a notification of received calls and calls made to a specified email address. The email includes the time of the call and the sender/receiver address. # Sends a notification of received voicemails to a specified email address including the sender's address and the time of the message. # **New** Includes voicemail audio file as an attachment in the new voicemail notification email. # Supports sending information encrypted via SSL for data privacy. # Good for keeping track of your phone in case it gets in the wrong hands. # Good for setting up alerts on your email account when getting a new call, SMS or voicemail. # Its ok if you leave your phone at home, iForward. Use of iForward requires you have a data plan or Internet connectivity. You must provide connection details for your own e-mail account. Configure options from Settings app.
-
La multi ani , sanatate !
-
Chiar ma gandeam : "de ce nu mai pot sa doarma linistiti astia de la GoDaddy" si acum am aflat raspunsul:Anonymous. Multumesc ca m-ai luminat .
-
Apple "copiaza" Google - lucreaza la Face Unlock pentru iOS
daatdraqq replied to OnlineHelp's topic in Stiri securitate
E periculoasa tehnologia asta . La cum ma transform eu cand sunt beat am toate sansele sa nu pot suna la taxi . Apple se duce usor usor la vale . Daca dispare si jailbreak-ul chiar nu mi-as mai cumpara un produs Apple . Mi se pare dubios ca odata cu moartea lui Steve Jobs , jailbreak-ul apare din ce in ce mai greu ,de deblocare nu mai zic .Cred ca el le mai scapa cate o informatie baietilor . -
Vorbesti din filme .In Romania cand esti retinut daca ceri avocat se pisa pe cererea ta , te bat de sari pe pereti ,se schimba batausii ca obosesc , seful lor vine si intreaba din cand in cand daca au noutati si ii indeamna sa te bata mai bine si o sa ai parte de avocat dupa 24 ore cand expira mandatul de retinere si sunt nevoiti sa faca ceva cu tine (ori sa te prezinte parchetului cu propunere de arestare ori sa iti dea drumu ) . Cand o sa spui ca ai cerut avocat vor spune ca NU AI CERUT sau chiar ca ei ti-au propus dar tu ai REFUZAT .Cand o sa spui ca te-au batut vor spune ca ASA AI AJUNS LA POLITIE si ca ei HABAR NU AU DE UNDE AI SEMNELE . O sectie intreaga de organe sunt gata sa jure cu mana pe Biblie ca asa e , inclusiv seful lor . Cand spui "Nu isi permit sa bata pe oricine" probabil te referi la copiii celor bogati care in momentul retinerii cheama televiziunea si la cei care sunt arestati acasa si parintii trimit in secunda 2 un avocat la sectia de politie . Daca esti retinut pe strada si nu stie nimeni de tine ,nu iti vor da voie sa iei legatura cu exteriorul decat dupa ce termina de batut la tine . Daca nu faci parte din aceasta categorie vei lua bataie CA MAGARU IN PANTA .
-
Vaiii ce buna e aia mica . http://www.trilulilu.ro/lagarului/e23ca3337b05af
-
Exagerezi , nu cred ca dureaza mai mult de 5 min .
-
Distrugerea tuturor datelor la introducerea gresita de 3 ori a parolei cred ca ar rezolva toate problemele . E riscant dar sigur . Eventual si scurtcircuitarea HD-ului la sfarsit ca sa razi de ei ,sa iasa nitel fum asa .
-
Frate , daca o stii sau nu parola e mai putin relevant pentru ei ,bataie oricum iti iei ,preventiv asa . Eu am cerut odata sa-mi fie adus un avocat si mi-au raspuns : "unde te crezi ma aici ,in America ?".Ulterior am vazut cateva cazuri mediatizate si am recunoscut fiecare aspect care il povesteau aia , inclusiv vrajeala militienilor . E practica universala la noi , militia te bate . Cine spune ca sunt doar unele cazuri izolate , minte .
-
Orice lege ar exista ,nu o sa te poata obliga vreodata cineva "sa nu uiti " . E simplu , raspunsul tau este "am uitat parola " . Practic insa , lucrurile stau cu totul altfel . Daca vor sa afle neaparat ceva de la tine te bat(la propriu) de te pisi pe tine zile intregi ,chiar saptamani daca e nevoie si vor spune ca ti-ai facut singur ranile ,in camera de arest .Imi asum ceea ce afirm , nu sunt povesti .
-
1 Milion de ce ma ? De dolari ? De la aia care cumparau revista ? Pfuaaaa
-
E , calmate ...GoDaddy s-a retras de pe lista sustinatorilor proiectului . "Fighting online piracy is of the utmost importance, which is why Go Daddy has been working to help craft revisions to this legislation – but we can clearly do better,” Warren Adelman, Go Daddy’s newly appointed CEO, said. “It’s very important that all Internet stakeholders work together on this. Getting it right is worth the wait. Go Daddy will support it when and if the Internet community supports it.” GoDaddy withdraws SOPA support in face of massive protests
-
Ho ho ho , in pula mea , sa-mi bag pula ce tare m-am imbatat . Buni carnatii
-
Western Union nu are nicio treaba cu cardul tau . Pur si simplu ei trimit banii in sistemul WU si iti dau un cod . Tu te prezinti oriunde in lume unde vezi sigla WU , spui codul ,suma , numele celui care ti l-a trimis(nu mai retin exact ce iti mai cer ) si scoti banii .
-
Download : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
-
Azi in prag de sarbatoare Sa ai grija la mancare , Sa nu bagi multe sarmale ca se face pula moale, Sa ai grija la salata daca vrei s-o vezi sculata, Sa nu gusti deloc friptura ca atunci adio pula , Fara prajituri cu nuci daca vrei sa dai la buci Deci apuca-te si bea , LA MULTI ANI IN PULA MEA !!!!!!
-
Lumea taie porcii si tu cauti profesori ? Cauta dupa 5-6 ianuarie , cand se termina palinca .
-
Hai sa traiti , sa fiti sanatosi si sa fiti iubiti ! Sarbatori Fericite voua si celor care va sunt dragi ! PS :Scoateti de pe CC-uri , de pe PP-uri si de pe unde dracu' mai aveti , ca la dracii nu va intrece nimeni , si dati un ban celor saraci .Craciunul trebuie sa vina la toata lumea !
- 24 replies
-
SEO Pressor - Plugin Wordpress Optimizare On-Page
daatdraqq replied to Park's topic in Black SEO & monetizare
Cumpara si unu nulled si vezi diferenta WPRobot 3.58 -
La CEC 10 zile dureaza.
-
Ai preturi foarte bune dar nu ai notorietate in domeniu .Incearca sa obtii ajutorul unei firme mai mari in domeniu , respectiv sa te recomande ei o perioada .Asta o sa te coste probabil dar te ajuta foarte mult , lumea nu are incredere in firmele noi . Trebuie foarte multa seriozitate si profesionalism , plata prin sms trebuie sa fie un mijloc de plata secundar . Fa-ti un cont in banca pentru ca oamenii vor sa aibe o dovada ca au platit un serviciu ,asta le ofera siguranta ca maine nu dispari cu banii lor . Mult succes .