Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Domnu' @saveS ,nu cunoasteti masurile idioate, anti economie , luate de acest grup de mascarici . Mai jos sunt doar cateva : 1) Marirea TVA cu 5 procente = CRIMA CU PREMEDITARE 2) Taxa auto = JAF 3) Impozitul forfetar = CRIMA Etc...etc...etc Daca aceste "masuri" nu te-au afectat inseamna ca ori traiesti in alta tara ,ori esti foarte bogat ori ai o varsta cuprinsa intre 10 si 16 ani .
  2. E valabil si la prelungire ? Off : am 7 domenii la ei si nu m-au anuntat de oferta asta muistii . Mie imi trimit numai d-alea cu "salvezi 25% daca cheltui 75 de dolari" .
  3. Apa de ploaie , nu se mai poate repara nimic . Si-au dat demisia pentru ca nu mai e nimic interesant de furat .
  4. Nu cred ca e filmat la Ro . La noi cadea cu tot cu tencuiala cand s-a suit pe blocul ala .
  5. Esti sigur ca vorbesti cu cine crezi ?
  6. Ce mare trafic si mari afaceri vedeti voi la Market ? Eu am pus 2 tool-uri de mare interes (unul in exclusivitate, fara exagerare, inca e exclusiv) la preturi de mizerie si am avut 2 clienti in 3 luni . Am vandut in toata lumea ,din Mozambique pana in US ,la un pret mai mare decat am pus aici .Romanu nu cumpara nimic si daca cumpara ,dupa 2 zile , cere refund . Nu se cumpara nimic la market , il inchideti degeaba si el exista degeaba . Singurul care chiar a vandut ceva pe acolo e Benny
  7. Stati ma linistiti , cat e RUSSIA -n picioare nici in pula nu ne doare . Mutati tot ce aveti in Lithuania , Ukraina , India . O sa fiti surprinsi de calitatea serviciilor si de calitate si de pret . E totul la superlativ . ACTA , SOPA , PIPA + RUSSIA = SEX PRELUNGIT CU PERVERSIUNI
  8. Ai observat gresit .
  9. E de preferat sa te hotarasti prima oara ce vrei sa cumperi apoi sa cauti pe cineva care are aceiasi masina de cel putin 1-2 ani . Sau sa mergi cu un mecanic dupa tine (mecanic nu trompeta) . Off : sunt curios cate pagini de "cunoscatori" o sa faca topicul asta . E cunoscut faptul ca romanul este priceput la femei , fotbal si masini .
  10. Astia o dau in SF-uri d-alea cu sezoane multe . Aia faceau conferinta pe Skype ?
  11. A inceput anul asta ...sa-ti bagi pula in el .
  12. Pai se opreste garantie la pet in magazin cand cumperi , normal ca nu le arunca nimeni . Cu bonul respectiv iti recuperezi garantia .
  13. Ai o pisica d-aia care iti aduce ziaru' de maine ?
  14. N-am inteles niciodata de ce trebuie sa iei pe sus ,cu spart de usi , cu tam tam un om care nu e considerat violent . Nu era mai simplu sa-i trimita politia comunitara o invitatie la sectie ?
  15. La toate . Costa 5 lei parca .
  16. Deja m-am obisnuit cu astea . Astept cu nerabdare ziua in care cand o sa-mi pierd telefonul (uit aproape zilnic pe unde l-am pus) cand deschid google si sa imi apara pe prima pagina : "Hei ,am observat ca iti cauti telefonul, uita-te pe scaun in sufragerie .Like ?"
  17. Stergeti si id-ul de messenger ma
  18. Trafic si spatiu nelimitat NU EXISTA . E aceiasi chestie cu cei care vand un program si promit actualizari gratuite pe viata .Pe viata cui ? Chiar va vedeti peste 60 ani primind actualizari ? 1 EURO = 4.34 RON = 8 TIGARI Cam ce ai vrea sa-ti dea omu ala de 8 tigari /luna ?
  19. Prima zi : 2 prieteni + 6 st. de vin + 1 crap de 5 kg pe gratar . A 2-a zi : faci o baie si lenevesti in pat toata ziua, te uiti la 2-3 filme bune + discovery ,national geographic ,ID ..dupa preferinte. A 3-a zi : te trezesti de dimineata si mergi la cumparaturi (sau cascat ochii) intr-un hipermarket/mall .Seara mergi intr-un club dar nu bei alcool . A 4-a zi : iesi la o alergare usoara apoi mergi 1 ora la sala . Cand ajungi acasa faci o baie si te culci . A 5-a zi : deja te simti mai bine , te gandesti la urmatorul gratar . Pfuaaaa , n-ai deschis PC-ul de 5 zile .Deja esti diperat sa vezi ce au mai scris astia pe RST
  20. Sau aveti sansa sa dati voi teapa cu disputele pizdii . Am vandut in toata lumea prin PayPal , singurii care dupa ce le-am dat ce au cumparat au deschis dispute pe motive inchipuite sunt romanii . Nici macar taiwanezii nu se preteaza la asemenea tepe . E grav rau ce se intampla cu mentalitatea romanului .
  21. hostway , dar nu te incadrezi in bani .
  22. Pai aici nu mai e nevoie sa aplice vreun functionar legea . Tocmai de aia e considerata mult mai periculoasa decat celelalte 2 . Aici , Guta sta pe internet si cauta melodii cu el si acolo unde le gaseste "aplica " legea .
×
×
  • Create New...