Off: Nu se vinde nimic pe RST , nici macar suflete . On: Bani de seminte si paine faci muncind , bani adevarati faci furand . Puteti sa ma contraziceti cat vreti , am experienta din 1996 in "facut bani " in toate domeniile . Am incercat in toate felurile posibile si imposibile . Concluzia mea dupa toti acesti ani este : bani in adevaratul sens al cuvantului si al cantitatii o sa faci numai si numai furand . Sistemul in general ,fie ca e online sau in viata reala, este facut sa nu te lase sa castigi mai mult decat ai nevoie sa traiesti .Uneori nici atat . Inca ceva foarte important : atata timp cat sistemul ramane neschimbat , sa nu va fie rusine sa furati . Ps: cei care considera expresia "a fura" = "a da in cap pe strada" ii rog sa nu citeasca raspunsul meu pentru ca nu la asta ma refeream . Furatul e o arta si nu are legatura cu datul in cap sau cu bagat mana in buzunarul de la spate la coada la supermarket .E ceva mult mai complex .