Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Toate smart-urile se incalzesc ,pe 3gs prajesti oua daca rulezi un joc mai complex ,asta nu inseamna ca ia foc .Foc iese cand e un contact imperfect la incarcare ,la masina e foarte posibil sa fie asa din cauza ca se incarca la bricheta.Oricum la asta e clara intentia.
  2. Il vreau eu .
  3. Cardeala ca sa-i arda la bani . “Putea sa ia foc in timp ce vorbeam la telefon si sa imi arda fata sau sa imi ia foc in buzunar si sa ma ard la picior” Daca nu spunea asta il credeam .
  4. Asa ceva iti trebuie ,e bun pentru oricine are laptop. Cooler pad - ShopMania
  5. Gillette proglide e foarte bun .
  6. Original : https://rstcenter.com/forum/46717-rst-who-fuck.rst Tu : http://infoit.forumgratuit.ro/t5-who-the-fuck-is Original : https://rstcenter.com/forum/44609-sms-boomer-romania-turbo-3-a.rst Tu : http://infoit.forumgratuit.ro/t7-sms-boomer-romania-turbo-3 Nu ai toata tigla pe casa .
  7. Rumani chitrosi .
  8. Mai conteaza ? Daca ai scris aici inseamna ca merge .
  9. daatdraqq

    Surpriza

    N-are chat ,pacat . Apropos , la multi ani ,sa traiesti fericit !
  10. Click drapta-proprietati si scoate-i toate alea cu sleep mode dupa 10 minute,screensaver dupa 20 min ...si ce mai e pe acolo .
  11. E atat de simplu ca mi-e si rusine sa-ti cer bani . Totusi ,tinand cont ca nu muncesc gratis din principiu si nici voi nu faceti acte de caritate ,vorbeste cu amicul tau ,faceti-mi o oferta si va arat unde e buba .
  12. 1)E foarte usor de fentat verificarea,e cea mai slaba verificare pe care am intalnit-o. 2)E o trompeta de program la prima vedere .
  13. Cel care ti-l vinde pe 1 an il inregistraza "pe viata" pe numele lui ,apoi tie de fapt ti-l inchiriaza . Dupa 1 an daca vrea iti face transfer ,daca nu vrea nu iti face .Daca domeniul tau ajunge un fel de facebook pe ro ,ti-o da prin gura .,daca o sa ramana o rajnita e interesul lui sa-ti ia banii si sa ti-l transfere .
  14. Eu cred ca angajatorii care va pun astfel de intrebari la interviu au probleme grave cu capu'. De obicei conduc firme foarte mari cu marfa "care se vinde singura" ,sunt plictisiti si asta pentru ei e un fel de joc . Majoritatea intrebarilor de acest gen au 2 -3 raspunsuri corecte si logice .E un fel de goanga mica-goanga mare . Daca raspunzi "corect" sau "gresit" la intrebari d'astea este total nerelevant pentru ocuparea unui post .
  15. Reclama .
  16. http://gunwebsites.net/gun/?p=651 Cautati comentariul : ""www.sudhiart.blogspot.com"" ce penal .
  17. Coaie ,despre cine vorbesti ?
  18. Ai incurcat forumul ?
  19. Hotspot Shield
  20. Vpn
  21. Muie UE si sa pa pis pe statisticile lor. De ce nu au facut statistica ca 99% dintre suedeze sug pula cand e sotul la baie,ca la nemtii se imbata sotiile cot la cot cu barbatii dupa care se fut intre ei sau ca francezii baga botu in pizda mai des decat ma pis eu ? Mai bine sa fim noi nespalati pe dinti decat sa stam cu flocii intre dinti .
  22. Cu google+1 e interesant de facut asa ceva .
  23. In primul rand 60-70 % din trafic trebuie sa fie organic,deci nu poti face asta cu orice site pentru simplul fapt ca unele(multe) site-uri nu apar in cautari ,pe anumite cuvinte, in primele 10 pagini . - un site care e pe pagina 35 cu cel mai bun cuvant al lui si brusc toata lumea da clik pe reclamele lui = 100 % ban - un site care toata lumea intra pe el direct din http si primeste clik-uri pe reclame = 100 % ban In al doilea rand , conturile Adsense romanesti sunt foarte expuse la banare,te sfatuiesc sa-ti cauti clienti din US,UK,DE,FR .
×
×
  • Create New...