Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Portofele -roti de masini - capace de roti .In 2 luni nu-ti mai faci griji cum sa faci bani ca te duci la zbarna si ai cazare, mancare moka + sapun (oricat de usor ti s-ar parea sa nu te apleci niciodata dupa el ).
  2. Tare , parca vad postarita la interfon :" aveti un colet cu marijuana , veniti sa-l ridicati de la OP 1 "
  3. daatdraqq

    Ajutor

    ????? !
  4. Poate pica Udrea s-o vedem cand suge .
  5. daatdraqq

    Adult

    Alb si negru !
  6. daatdraqq

    zynga cips

    Pai poti sa cumperi si sa joci la mize mari. Nu stiu cum e aici unde zici tu dar pe doizece de exemplu daca stai sa aduni cate 500 puncte te apuca primavara si abia daca faci si tu 50 k. Asa sa te apuci si cumperi bineinteles nu de la sistemul lor ca sunt jepcari , joci la mize mari , daca faci mai multe vinzi si tu ....si tot asa .
  7. Daca prinzi 4 goodyear all season , PM !
  8. daatdraqq

    Saw 6

    Ce penal e asta sa mor
  9. Noroc !
  10. Gresesti , la noi se intampla foarte des chestii de genu' asta . E chiar mai grav, se fura direct din conturi la banci cu renume .
  11. Deci , daca banii nu i-a scos el , cel care i-a trimis poate sa-i ia inapoi . Daca cel care a trimis nu poate sa-i ia inapoi si el nu ia scos inseamna ca v-a facut manevra rumanca aia de la banca . Daca e asa , ala de a trimis trebuie sa faca reclamatie si prindeti zdreanta .
  12. Ce chisbelis are aia de la banca sa-i ia datele daca nu-i da banii ? Vezi sa nu cumva sa scoata ea banii cu datele lui . Sa-i zica lu ala de a trimis sa anuleze tranzactia . Verifica aici daca s-au scos banii .http://www.westernunion.ro
  13. Il folosesc pe masina virtuala ca sa testez diferite chestii si pe o alta masina virtuala unde fac aplicatii portabile .
  14. Il folosesc de vreo 4 ani . Pentru cine nu stie sa-l acceseze -> [shift] + [dublu clik pe pictograma din bara]
  15. Caller ID Spoofing
  16. De cand ma chinui sa fac ceva de genu asta ....
  17. Daca nu esti ungur e ok ! Noroc ! off: ce dracu cauti in Romania ? Esti trilulilu ?
  18. 1)Implementare forta de munca in strainatate . 2)Comert en gros cu legume , fructe ,ulei si zahar . 3)Un lant de 5 spalatorii auto . 4)Camata (cea mai buna metoda de a face bani multi in timp scurt , risc zero ). 5)O cantina cu autoservire in incinta unui spital mare . 6)1-2 statii GPL-AUTO . 7)Franciza Mc donalds . Sunt multe de facut .Tie nu ti-as da nimic pentru ca nu m-as asocia cu tine sau cu altcineva .Cacatu' amestecat pute mai tare .
  19. daatdraqq

    Test/help

    Ai o eroare in ADN , te simt !
  20. Pentru inceput lasa-l sa se duca la un pateu cu branza . E suficient .
  21. Nu exista antivirus bun . Toate sunt depasite de crypterele actuale . Firewall bun cauta (zone pro zic eu ) .
  22. Nu stiu exact aici despre ce este vorba dar din proprie experienta va spun ca astea sunt de obicei niste facaturi , niste formalitati .Sa va explic si de ce . In Romania exista o lege care te obliga ca si angajator ca inainte de a angaja o persoana , sa dai locul vacant la somaj . De asemenea cel care cauta loc de munca trebuie sa apara in baza lor de date .In acel moment apari pe lista locurilor vacante , atentie , chiar daca tu ai deja omul pe care vrei sa-l angajezi . Si acum sa va explic de ce zic ca stiu asta din proprie experienta . Acum un an am vrut sa angajez inca 2 vanzatoare . Am gasit fetele ,ne-am inteles la salariu ,am mers la somaj sa dau locul vacant cum spune legea crezand ca e o simpla formalitate . Cand am ajuns la somaj aflu dupa ce dau locurile vacante ,cu stupoare ,ca eu nu le pot angaja pe fetele astea asa pur si simplu si ca trebuie sa particip la bursa locurilor de munca care se organizeaza lunar ca sa fac angajarea . Asa ca , a trebuit sa le urc pe alea in masina , le-am lasat afara , eu am intrat si m-am asezat la masa care mi se pregatise cu nume pe ea cu tot si cand a inceput bursa alea au venit la mine la interviu ca si cum nu le cunosteam .Penibil ! In situatia mea erau si 80 % din ceilalti angajatori , va dati seama . Totul e o facatura ca sa-si justifice activitatea si salariile organizatorii ( AJOFM ). ! Ma uitam la unii oameni care cautau loc de munca , erau dezamagiti ca iar nu si-au gasit loc de munca , se vedea clar ca mai participasera si la alte burse si atunci am inteles de ce nu-si gaseau locuri de munca de ani de zile . Vai de pula noastra .
  23. Un super-erou care se respecta invata limba ! Concluzia : nu exista super-eroi care se respecta .
  24. Noi vrem curve si vodka la kil'.
×
×
  • Create New...