Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Completat !
  2. Nu are rost sa-i dau copy- paste aici ca-i stric aspectul . Autor : Telinov Dmitri, Universitatea Tehnica a Moldovei ATACURILE SQL INJECTION Alte chestii interesante aici !
  3. Am o aplicatie de genul asta pe iphone , m-am distrat cu cateva poze , totusi e cam ciudat sa te vezi asa .
  4. Bravo coaie , baga mare , le zici bine .Daca ai noroc sa te auda un "tataie" poate faci si bani . Chiar imi place , felicitari .
  5. Asta care canta esti tu ma ?
  6. Perfect !
  7. In Romania se considera autoaparare daca raspunzi la atac cu forte direct proportionale cu ale atacatorului . Deci trebuie sa iti iei 2 pistoale , unu il dai atacatorului si cu unu il impusti . Daca el are cutit si tu pistol , tu esti vinovat . Daca intra unu peste voi noaptea in casa il intrebati : " baaa , ce arma ai , ca sa stiu cu ce ma apar " . Daca nu vrea sa spuna il rugati frumos si-i explicati ca o sa aveti probleme daca va aparati cu o arma superioara armei lui . Spor la treaba .
  8. La multi ani Romania ! Cand simtiti ca va e greu , din toata saracia, beti o Tamaioasa Romaneasca si mancati o pastrama de oaie ! Muie Boc , muie Base , ne-ati adus in stare sa ne imbatam ca sa uitam de saracie ! Capu' sus , o sa vina si zile bune , nimic nu e intamplator !
  9. Tranchilizate ca te duci la zbarna . Ia-ti un baston telescopic .
  10. Ce dracu vi se pare tare la postu asta ma ? Injurati programele astea dar le folositi toti . De 3 ori pe zi cautati pe google "havij pro cracked " si "pangolin pro download" in speranta ca o sa le gasiti moka si daca nu le gasiti va apuca dracii si incepeti sa le injurati .
  11. Adrian-Adriana nu au treaba cu ziua asta .
  12. lol ma
  13. Nu ma , trage cu cardu direct in magazin . Il ia pe loc . Sau prin curierat cu date naspa .
  14. _)_ , sunt nemuritor . Posesorul numarului . http://www.bizoo.ro/firma/babymag/vanzare/512202/Carucioare-copii--Brevi-B-Light-
  15. Mai asteapta . Pana la Craciun o sa apara si la vodafone si la cosmote .Cosmote sigur va face o oferta agresiva sa omoare concurenta , fac pariu ca o sa-l dea si neblocat. "Cele mai recente Comunicate de pres? 22/11/2010 COSMOTE Romania va lansa iPhone 4 COSMOTE va lansa iPhone 4, cel mai subtire smartphone din lume, cu cea mai mare rezolutie a ecranului disponibila pana in prezent la un model de telefon, in Romania, in urmatoarea perioada. Pentru mai multe detalii, va rugam sa vizitati http://www.cosmote.ro/iphone. Mai multe informatii despre iPhone 4 sunt disponibile la www.apple.com/iphone."
  16. Se face abonament la ATT si se da teapa . E 199 de dolari la abonament ala de 16 gb . Se cumpara cu cc-uri naspa .
  17. M-am cacat lang-o lalea Si s-a ofilit ....
  18. Vinde-le unui partid politic pentru spam la alegeri , faci parte . PS: Te rog , nu la PD .
  19. Bravo , + 1
  20. clik dreapta --> delete -->Are you sure to move this file to recycle bin ? --> yes! -->WHY? -->Because I've decided to publish them !
  21. Da , un sms bomber --> cu mesajul " luate-ar dracu de satana" .Semnat : Sf. Petru!
  22. Deocamdata pune si tu un index cu " in constructie" .
  23. Starlete.ro era liber acum o luna .
×
×
  • Create New...