Mai asteapta . Pana la Craciun o sa apara si la vodafone si la cosmote .Cosmote sigur va face o oferta agresiva sa omoare concurenta , fac pariu ca o sa-l dea si neblocat. "Cele mai recente Comunicate de pres? 22/11/2010 COSMOTE Romania va lansa iPhone 4 COSMOTE va lansa iPhone 4, cel mai subtire smartphone din lume, cu cea mai mare rezolutie a ecranului disponibila pana in prezent la un model de telefon, in Romania, in urmatoarea perioada. Pentru mai multe detalii, va rugam sa vizitati http://www.cosmote.ro/iphone. Mai multe informatii despre iPhone 4 sunt disponibile la www.apple.com/iphone."