Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Ia-l linistit .
  2. Spor la vandut !
  3. Baseband 2.10.4 si 03.10.01 nu pot fi deblocate momentan . Asta inseamna ca cine a actualizat telefonul din itunes incepand cu 4.1 nu are deblocare .
  4. daatdraqq

    Iphone 4

    Cumpar orice cantitate . Cerinte : noi /cutie /accesorii . In functie de cantitate /baseband negociem pretul . Ofer maxim 300 euro /buc . In jurul Bucuresti-ului (150 km ) ma deplasez personal . Prin curierat doar daca respectiva firma accepta verificarea coletului la cererea voastra .
  5. Sa vina Facebook pe RST .
  6. Majoritatea o sa dati mass : " de azi sunt moderator pe RST " . O sa fiti un fel de mini-zei la voi in lista de mess .Lumea o sa va ceara autografe cand duceti gunoiul .
  7. Nu ofera sursa pentru ca e munca lui si nu considera necesar sa faca asta acum . Care e problema ? Bineinteles ca are ceva de ascuns , codul .
  8. Vrei si 5 ..
  9. A fost si nu intra nimeni .
  10. daatdraqq

    Lancer evo 9

    Mi se pare o masina foarte urata pentru strada . E pentru curse .
  11. Emotionant !
  12. E bazat rau Mazare .
  13. Noroc ! Da-l dracu de blog ,faci tu altul .
  14. paypal + moneybookers = love ? Contul de paypal e facut acum 2 luni , cel de moneybookers de cateva zile .
  15. Fara un strop de incredere nu se pot face afaceri !
  16. Cine bea la volan nu are nicio scuza .
  17. Spy - Net 2.6
  18. Cine sunt astia ?
  19. Idioti .
  20. Ideea este (pe persoana fizica)ca o parasesti pe una pentru alta . Pierdere de timp , mai bine o pastrezi pe prima.
  21. Spovedania de Mihai Eminescu
  22. Mercedes-Benz CLK 200, 2003r., 1798cm3, 163KM - Autovit
  23. Lasati ma fetele sa manance si ele o paine sa li se duca gustu' de pula din gura .
  24. Porsche Cayman, 2008r., 2700cm3, 245KM - Autovit
×
×
  • Create New...