-
Posts
4537 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
32
Everything posted by daatdraqq
-
Cum sa pacalesti tonomatele de cafea - partea a 2a
daatdraqq replied to diablo2323's topic in Tutoriale in romana
Pai inseamna ca a functionat dar nu ti-a afisat .Ti-a citit bactonata + moneda de 50 bani = 1,5 lei . -
Ce traficant ma ? Asa-i ziceti voi la un cioroi prapadit ? Nici traficanti nu avem in plm .
-
Si pe el cine l-a creat ? Alt D-zeu ? Adica noi suntem la mana a doua ? E ,hai ,mai taie din ele da-le draqq .
- 37 replies
-
- al treilea razboi mondial
- arme
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Warez se refer? la distribuirea se soft /diferite materiale în general prin înc?lcarea legii dreptului de autor. Ce plm sa faca cu conturile voastre ma ?
-
Suntem prea mici sa ne dam cu parerea despre planeta asta . Biblia ? Ce e aia ? O arma care ajuta la manipularea in masa ? Ce s-ar intampla daca s-ar dovedii ca biblia e un fals grosolan facut pentru manipularea maselor ? Oamenii nu ar avea raspunsuri la intrebarile lor si ar fi nevoiti sa cerceteze pentru aflarea adevarului . Adevarul uneori deranjeaza , pe pamant s-ar instala haosul . Mai bine lasati-o asa .Cine are cap gandeste , cine are putere cerceteaza si accepta adevarul .Majoritatea oamenilor insa sunt slabi ,lasi ,au nevoie de ajutor si tocmai de aceea le trebuie un "Dumnezeu" .
- 37 replies
-
- al treilea razboi mondial
- arme
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pe mine m-au enervat aia in 20 secunde cat m-am uitat . A reactionat normal ,bravo ei ,daca e real asta arata ca nu e un om fals .
-
E buna si criza asta la ceva ,inspira artistii si fac melodii din ce in ce mai bune .
-
Ne sfidezi inteligenta .
-
Astia sunt aia care l-au tuns pe Naomi ?
-
Aveam si cu brenda , brendon si cine plm mai juca in beverly hills 90210 ,dar astea deja erau dupa '89 . Fumam more mentolat si kim tot mentolat ,la bucata bineinteles si beam bere efes pilsen , deja era alta viata . Adidas torsion si blue jeans "piramida" de la turci , pffff ce viata frumoasa Scoteau Adrian , Generic ,Azur ,Albatros ,ulterior Naste din berceni albume ca pe banda .Ascultam la dublu casetofon in spatele blocului ,ne faceam craci si alergam rokeri si depesari Au scos parazitii albumul " suta" '96-'97 , belea mare - "Imi place vinu sec imi place sa petrec ,la bautura sa ma-ntrec ,sunt ciumec " , il stiu pe de rost si acum . Mai pleca cate unu pe afara si venea cu marci si ghiuluri d-alea mici , era smecher cine facea d-astea . Cand am trecut la bulgari prima oara dupa tigari , se auzeau niste trosnituri , lovea bacu' buturugi si noi ziceam ca loveste balene
-
Nu mi se pare relevant . Oricum ,ca idee , imi aduc aminte cu placere de iaurtul ala la pahar de sticla sau borcan ce plm era . Bun rau Si banane crude ,le coceam in ziar ,la intuneric in lada
-
Turnurile Gemene de câte 110 etaje din World Trade Center au fost lovite de 2 avioane .Stiati ?
-
Anuntati politia comunitara sa fie pe faza sa-l prinda .
-
Vand locuri de casa pe Gliese 581 ,parcele de 1000 mp .Cine este interesat sa ma contacteze .Super promotie doar in lunile octombrie si decembrie , 2 euro mp .
-
Daca le zici la aia la politie ca ai virusi in pc nu se vor apropia de el de frica sa nu ia gripa . Cauta alta scuza .
-
Le tin la mine ,stau aproape .
-
Se practica de mult .Prigoana facea d-astea in '94 .Probabil face si acum . Investitia e prea mare !
-
Blind Cat is not a fully automated tool, the ones we call – “one click ownage“. You are the driving force behind this tool. Once, you understand how this tool works, you will be able to exploit a lot more difficult SQL injections easily. Consider this tool as an automation tool/front-end for manual blind SQL injections. Download : Blind Cat: A Blind SQL Injection Exploitation Tool! ? PenTestIT Tutorial :
-
Ai inteles gresit . Chirila instiga pe ma-sa ,instiga la cumparat albume sa-si ia cascavalu' .I se rupe de viitorul tau si al celorlalti daca isi ia banii pe album .
-
Mai omule eu nu ma vait .Ii urasc pe cei care se vaita . Nu stiu ce cauta Chirila sa dea sfaturi tinerilor cand el sta toata ziua in carciuma , freaca manganu' si mediteaza . Suna bine ce zice el ,dar de la vorbe pana la fapte e drum lung .Tinerii n-au nevoie de vorbe .E simplu ,nu-ti convine ,nu poti sa faci sa fie mai bine ,nu e ceea ce vrei tu ->pleci ,nu te vaiti ca o baba .
-
Nu ganditi asa ca sunteti victime . "Ce rost are un lamborghini daca nu avem autostrazi " - i-auzi pula mea .Lasa ma sa am eu lamborghini ,ca ma plimb cu el in Ungaria . Desteptarea , tre sa mergi pe burta si sa faci contu gros , nu sa visezi la eroisme . E frumos sa te numesti "erou" dar nu e practic .Pierzi un tempo si mori erou sarac . Pana la eroisme invatati mai bine sa ganditi ca ei si sa furati cum fura ei .Asta e realitatea din pacate .