Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Buna fiule !
  2. daatdraqq

    Lottery

    E un fel de goanga mica - goanga mare .
  3. Ma prost codat nu e dar pare facut in graba .Mai trebuie pe ici pe colo cate un " on error resume next" (in delphi nu stiu cum e ) Virtualul meu e x32 ,win 7 a lu ala nu mai stiu si nu mai e on sa ma uit ,cred ca a facut plici
  4. Fara crypter ,ai PM cu setarile .Eu am win 7 si am folosit serverul pe masina virtuala (xp sp3) + pe un windows 7 din UK . Pe virtualul meu s-a conectat odata si apoi n-a mai vrut (dupa restart client ) si pe win 7 mi-a dat ce e in poza .
  5. Din pacate e plin de bug-uri .Sincer nu ma asteptam . 1)In prima faza am asteptat 5 minute sa se conecteze serverul . 2) Remote desktop daca nu pleaca nu mai poate fi oprit ,sageata start incepe sa clipeasca si nu functioneaza stop-ul . 3)La salvarea setarilor serverului daca initial accepti si cand ajungi la locul unde vrei sa salvezi dai "cancel" ,ramane activ si trebuie sa restartezi clientul . 4) webcam nu pleaca ,aceleasi semne ca la desktop + asta 5)Sunt sigur ca sunt mult mai multe bug-uri dar nu mai stau sa le caut ca m-a dezamagit total .
  6. Am si eu cateva . off : Adica dai o anumita suma pe un cont ?De ce le cumperi si nu le faci ?
  7. Posibil Xrumer !
  8. Avans 300 euro ,cost total 800 euro .
  9. O vand la yahoo cu 20 de mii ,ei fac o campanie negativa si google pierde milioane . Stiti despre ce sume vorbesc baietii astia , in domeniul asta ? Miliarde de dolari/euro . Microsoft a vrut sa cumpere yahoo cu ,atentie , 44 miliarde de dolari si aia au refuzat "gigantul american dezvaluie si principala cauza a acestei oferte - piata publicitatii online estimata a ajunge la aproape 80 miliarde dolari in 2010 si care in prezent este dominata de un singur jucator, respectiv Google." http://economie.hotnews.ro/stiri-it-2273037-microsoft-vrea-yahoo-pentru-44-miliarde-dolari-yahoo-analizeaza-atent-oferta.htm Si mie sa-mi dea 3000 a ? Sa ma pis pe ei si sa le dau foc .
  10. 3000 de dolari ? Ca sa starneasca curiozitatea unuia bun trebuie sa ofere minim 50 de mii . 3000 mi se pare o gluma ,nici eu nu m-as incanta sa fac asa ceva pentru suma asta . Bogatani chitrosi !
  11. Da ,la schimb ma refeream .
  12. Pentru 3GS , un 3G /16gb + cat ?
  13. Eu am vazut unu' cu doua care o puneau pe a 3-a sa le manance handelu ,si aia abia astepta sa se mai cace una sa-l haleasca ,tot pe vremuri . Nu se mai fac filme bune in ziua de azi .
  14. ultimul comentariu e tare : " ryan9351 2 hours ago distrugeti?? romania,lua-v-ar dracu' de urati! "
  15. Iphone e net superior . Pret sh : 3G/8GB -pana in 900 ron , 3G/16GB -pana in 1200 ron .
  16. Stiu ma frate ,dar asta e un standard exe gol ,nu are niciun fel de cod in el .Daca novirusthanks si virustotal imi zic ca e infectat ,ce relevanta mai are rezultatul vreunei scanari eventual al unui fisier infectat ?
  17. Standard exe gol in vb6 - rezultat scanare pe scanner2.novirusthanks.org Multi-Engine Antivirus Scanner - Services - NoVirusThanks.org Si la voi se intampla la fel ? Lol pe virustotal Result: 3/42 (7.15%) ,ce plm e asta?
  18. Poti sa-l joci stand pe wc ca sa eviti eventualele neplaceri !
  19. daatdraqq

    Bani falsi

    Barzu de aici ,n-avem nevoie de nicio poza .
  20. N-a fost ma nicio eroare ,a fost intentie - reclama ..
  21. Hai sa va duc in Spania !
  22. daatdraqq

    caut masina

    3 * in jur de 100 ron /noapte ati vazut pe undeva (nu ma intereseaza haleala ,fara pensiuni )? Ca sa nu mai stau sa caut .
  23. daatdraqq

    Bani falsi

    N-ai ce spala . Probabil vrei sa zici ca faci o anumita suma si o vinzi pe bani reali . In cazul asta pe 100 ron naspa iei 10 ron buni ,se subantelege ca suma creste in functie de calitate dar nu o sa depaseasca 25 % . "Spalatul" banilor inseamna cu totul si cu totul altceva si nu se refera la moneda falsa .
  24. daatdraqq

    redem

    Doamne fereste coaie ,da' voua chiar va place sa va prosteasca astia . Chiar insistati ,sunteti dubiosi rau sa mor .Luna de luna va inteapa si voi asteptati cu nerabdare urmatoarea luna .
×
×
  • Create New...