Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Faci contract cu una din companiile de telefonie .
  2. Chiar vorbeam cu cineva zilele astea ca nu mai avem pe cine sa votam ,ca toti sunt cu bube in cap ..etc .Uite ca se intampla lucruri interesante : Dan Diaconescu o sa participe la alegerile prezidentiale ca si candidat .Foarte interesant si o speranta pentru tara asta .O sa-l votez fara niciun dubiu .Bineinteles daca nu o sa aiba un "accident" ceva intre timp.... Nu stiu daca va dati seama dar o sa fie cel mai puternic partid din '90 pana azi ,sustinut de un numar record de membrii .
  3. Mama lor de comunisti ,trebuie sa se schimbe ceva in tara asta urgent . Va dati seama cati necunoscuti zac nevinovati prin puscarii si aresturi ,pentru ca asa vrea pula la vreun procuror ?
  4. Ala e vulturu' lu' @tin
  5. Beleaaaaaaa mareeee .In sfarsit facem si noi muzica . Shoby ft Lala - Ce poti sa imi dai YouTube - Shoby ft Lala - Ce poti sa imi dai HDV ( 2010 ) ( Videoclip oficial ) Inca N-am Plecat http://www.youtube.com/watch?v=ba0l8DXoC8M&feature=related Pe timp de criza http://www.youtube.com/watch?v=lIXcrdY3im4
  6. Pentru fiecare "z" ti-as smulge cate o unghie .
  7. Cati ani avea ? Tanar a ?
  8. Probabil trebuie sa pui ".ro/index.php" .De ce nu postezi la ajutor ?
  9. Sindrom al intoxicatiei cu apa - Reprezinta o acumulare in organism a unei prea mari cantitati de apa. Acest sindrom, are uneori drept cauza un cancer, adesea localizat la bronhii. Intoxicatia cu apa provoaca tulburari digestive si tulburari ale constientei, legate de un edem cerebral, cu obnubilatie pana la pierderea constientei, chiar pana la coma. Tratamentul consta in diminuarea absorbtiei de bauturi si in tratarea cauzei de hipersecretie a hormonului antidiuretic.
  10. Multi av scanner 1.6 ,KIMS 2.0 ....
  11. Inghite un caine ,poate mananca osul ,apoi bagi degetu in cur la o pisica si-l bagi pe gat .Cainele va simti miros de pisica si va incerca sa o gaseasca ,astfel scapi de caine .
  12. Ai folosit un crypter pentru ca nu ruleaza in sandboxie .Din hexeditor nu poti face asta .
  13. daatdraqq

    FileList

    Acum vedeti utilitatea unei restrictii la vederea posturilor ? Daca cei cu pana la 40 posturi ar fi avut acces doar la anumite sectiuni ,putea sa-i arate link-ul adminului pana nu mai putea ,ala n-avea cum sa le vada ,de fapt nici aia de a facut anuntul nu putea sa le vada .
  14. In hex editor e simplu sa-l faci nedetectat ,problema e ca trebuie sa-l faci sa mai si functioneze .
  15. Nu folositi asa ceva .Intotdeauna folositi tool-urile din sursele oficiale , garantate ca fiind curate . Dev-Team Blog 3G unlock - official redsn0w devteam site 3G unlock - official ultrasn0w devteam site blackweather
  16. Schimbat mail ,activat cont ,schimbat parola din secunda 2 de cand mi l-ai dat .Aseara a mers ,azi a mers ,acum 30 min m-a dat afara pur si simplu cand deschideam o pagina si nu m-am mai putul loga . "user sau parola gresite"-"acest email nu e in baza de date " .E mana de hadmin acilea
  17. S-a dus pe pula contu Cred ca majoritatea au fost recuperate de titulari .@SirGod nu era admin pe FL ?
  18. daatdraqq

    Dau Steam

    Iti recomand sa adaugi la sfarsit si ceva de genu' "valorosu" sau "unikatu" .
  19. M-am si speriat in plm ,cand am deschis poza mi-a sarit direct nick-ul meu in ochi ,am zis ca sunt prin vreun log de stealer ...)
  20. +rep , mc !
  21. Informatii de la DevTeam ! Puteti sa rasuflati usurati ,a aparut deblocarea:)) "all four one! Around an hour ago the new version of the iPhone Operating System (now called ‘iOS’) was released. iOS 4 is a huge release for Apple with many many changes and those changes offer slick additional features. These new features are being offered by Apple as a free upgrade to qualifying devices. We are working hard on a release to our tools that will jailbreak your device (or give you iOS 4 via the jailbreak train) and provide you with a carrier unlock. Until these tools are released you should hold off on updating your device until we have fully tested our tools with all the relevant devices. If you rely on hacktivation or a carrier unlock (ultrasn0w) then you should not upgrade until we have fully tested and released our tools. Don’t be tempted with unofficial PwnageTool/redsn0w bundles or releases, just check here or our team twitter for real time release information. Remember, we risk our devices so you don’t have to (but this time anyone who has made a mistake upgrading their baseband firmware should be OK real soon Now! "
  22. N-ai ma ce sa faci cu conturile de trezorerie ,unde plm sa-i transferi ,poate pe vreun offshore, altfel n-ai nicio sansa .Nici nu stiu daca se fac tranzactii online cu astea de trezorerie . E grav rau ce zici tu acolo ,te baga la "atac la economia nationala" .25 ani zi la zi ,mai bine faci crima .
  23. Ce facusi ma pacatosule , chiparosuleeeee , vrei craci a ?)))
  24. Da-mi si mie unu cu ratie cat de mare poti .
  25. Camata e foarte legala ,se trece in acte suma cu tot cu dobanda perceputa ca fiind initiala .Din 1000 E faci pana la 5000 /an daca dai pe perioade scurte ,daca investesti si dobanda .De la al 2-lea an deja se discuta altfel .
×
×
  • Create New...