Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. I-as concedia pe toti ,in doua zile s-ar acupa toate locurile vacante cu tineri iesiti de pe bancile facultatilor si care sunt multumiti cu 2000 ron in mana + meditatiile.Cine mama draqq se cred ei sa decida soarta elevilor ? Nu-ti convine salariul ,pleci .Elevii nu sunt cu nimic vinovati ca Boc e tampit .
  2. Textul este : "Mi-a dat doar 5 sute si l-am supt de 4 ori ( "
  3. Prevad ca populatia Bulgariei va creste cu cateva milioane de romani .
  4. @ronin33dan, calm ,acorda circumstante atenuante , 90% din utilizatorii internetului in Romania ,daca-i intrebi cine a fost Ceausescu ,vor raspunde ca a fost portar sau fundas la Rapid si cea mai grava problema pe care o au este ca nu au prins masa la terasa sambata trecuta si au ramas banii de la taticu necheltuiti .
  5. Cand veti avea puterea sa nu dati spaga cand aveti o ruda in spital si vi se da de inteles "daca dai ceva scapa ,daca nu il lasam sa moara" ,atunci o sa inceapa incet.. incet sa se miste ceva . E doar un exemplu .. lista poate continua.
  6. Sticlism .
  7. Trebuie sa-si scoata o coasta ca sa se faca singur ,sau chiar doua daca are pu?a foarte mica .
  8. Asta e doar inceputul ..puneti banii la saltea ca in 6-7 luni o sa luati masini de lux la pret de logan si case la pret de rulote . Acum 5 minute l-au surprins ziaristii pe un senator ,se uita la filme porno la dezbaterea despre scaderea punctului de pensie . Super . Pro !
  9. E veche ma .
  10. "barbarii de tirani" = noi ne-am sapat singuri
  11. N-avem noi norocul asta .Din partea mea ,daca le da unu foc dau petrecere mare .
  12. N-am citit tot dar cred ca e un peste care cauta o metoda buna sa scoata bani cu aia . Lumea cand aude de "juriste" pune botu si da 50 ron sa-i rupa curu . In alta ordine de idei ,mie cel mai prost om mi s-a parut ala cu "6 cai" .Cine nu stie despre ce e vorba dati pe youtube "6 cai" .
  13. daatdraqq

    mit Pocker

    Doar la rush poker nu-ti poti alege masa ,la holdem si restul poti sa intrii la ce masa vrei .
  14. Base nu stia cum sa anunte taierile de salarii si s-a folosit de metoda "raul cel mai mic .." . Pentru cine nu a afost pe faza lucrurile s-au intamplat asa : 1)Luni 3 mai -o informatie din surse guvernamentale "scapa in presa" si anume : "FMI va obliga guvernul sa creasca TVA de la 19% la 25% si cota unica de impozitare de la 16% la 25% " 2)Presa raspandeste zvonul si se instaureaza starea de SOC 3)Toata lumea discuta despre dezastrul ce va urma ,toate televiziunile discuta aprins pe tema asta ,analistii fac previziuni sumbre ...etc 4)6 mai - Base iese pe post ,bineinteles in urma unei discutii personale cu FMI (fac pariu ca au baut doar o cafea ) si anunta marea veste :Nu se mareste nimic ,se scad salariile sectorului bugetar si atat . 5)Toata lumea rasufla usurata ,Base este din nou "salvatore toto schilacci " . Concluzia : In realitate Base s-a folosit de presa ca sa-si duca planul la bun sfarsit ,FMI-ul nu a cerut niciodata marirea taxelor si nici nu va cere vreodata pentru ca ei au specialisti in adevaratul sens al cuvantului , care stiu foarte bine ca in perioada de criza NU MARESTI TAXELE .
  15. Nu mai cautati premiile de la Bergenbier ca sunt luate de je ,am colectie .
  16. Am observat ca foarte multi asociaza RNS cu RST ,si nici nu-i condamn ,e foarte asemanator .Nu cred ca asta e bine pentru noi .
  17. daatdraqq

    Dan Negru si RNS

    Eu cred ca de fapt asta iti aduce publicitate .
  18. Am intalnit ieri la cineva in pc o specie de n-am mai vazut niciodata asa ceva .L-am izolat si sters cu greu in /D ca avira era depasit total.Cand vroiam sa golosc cosul imi aparea eroare ca nu se poate sterge si in secunda 2 se dubla .I' dadeam sa stearga cele 2 care erau acum in cos ,imi aparea eroarea si se dublau ....s.a.m.d N-am avut timp sa analizez mai mult ,am formatat toate partitiile ....
  19. Astept cu nerabdare sa apara samponul RNS ANTI-MATREATA precum si bautura carbogazoasa RNS DE PORTOCALE .
  20. Trimiteti un mail la promotion@vpnod.com cu subiectul vpnod Primiti confirmare in cateva minute cu detaliile necesare . Momentan e moka si merge bine .Ip de US . This is a private beta launch of VPN On Demand service, and it is free for a limited time, your feedback is welcome. We hope you enjoy the service.
  21. Nu m-ar mira sa apara unu care vinde si bilete de calatorie pe corabia asta si o trupa de idioti bogati care sa dea cate 20-25 de mii sa prinda loc .
  22. Corcituri spurcate .
  23. Superb .Abia astept sa-l iau .
  24. In general publicitatea negativa prinde la public .Oamenilor le place sa barfeasca .
  25. Eeee ,nu mai zice si tu asa ) @Sonny57 tu esti @Tin ma ,n-ai mai gasit puncte si linii sa-ti faci cont ? Sau te-a bagat la inaintare ?
×
×
  • Create New...