Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Si a inviat de Paste ,cu moartea pe moarte calcand
  2. Iar ati inceput cu reclama moka ma ? Esti fraier de nu pui si link catre pagina de inregistrare ,ca sa vada lumea wallpaper-u' calumea ,nu de alta .
  3. Fa-l sexy daca nu merge porn
  4. Din contra ,evita pirateria si-i ajuta pe regizorii respectivelor filme sa-si vanda filmul .
  5. Nu ,nu sunt omul potrivit .Sunt destui baieti destepti si seriosi pe aici care te pot ajuta .
  6. "Lockers" adaptat la europa de est .Cu seriozita maxima ,5-6 mii euro si un nume frumos faci treaba buna Nu uita ca din reclama traiesc toti care traiesc bine .
  7. Mosule cum draqq ai reusit performanta sa tai 36 minute in 14 arhive ,are din start cu 50 % mai putine sanse sa fie vazut filmuletul asta . Ma mir ca nu l-ai pus si pe rapidshare
  8. A aparut ma ,il descarc acum si daca nu e facatura vi-l dau . Stati pe aproape Edit : luati-l ca-mi bag pula in el ,are 1600 de seederi si merge cu 2 kb http://www.netdrive.ws/303074.html Editat de Loki: "Cand_vreau_sa_fluier_fluier_english_subbed_xvid_r5_avi.torrent" de se opreste la 40% e "Alvin and the Chipmunks 2". Celalalt merge greu si nu-mi dau seama inca.
  9. https://license.avira.com/en/promotion-hylm9fbv7chaxs8zbl83
  10. 1)Tara :Romania 2)Ziua : Duminica (Paste , toata lumea se aseaza la masa si mananca miel pana crapa ) 3)Data :04.04.2010 4)ora : 11.00 5)Fus orar : (UTC+02:00) Atena, Bucure?ti, Istanbul Exceptii de la punctul 2 :
  11. Adevarat a inviat !
  12. Tare El e si 26 si 27 si 28 , ce panarame de oameni . Era unu prin '92 la mine in oras ,isi dadea cu crema de pantofi pe fata ,intra intr-un bar si-i lasa la barman un diplomat ,dupa care iesea se stergea pe fata ,intra inapoi si-l intreba pe barman :"Frate mi-a lasat cineva un diplomat la tine ?"
  13. Lasa-ma sa ghicesc : nu te mai poti loga pe contul tau si nu intelegi de ce .
  14. Sa ai grija de mielu' meu !
  15. Stii ce i-a zis oaia ,inainte sa moara, celui care o taia ?
  16. Va urez un Paste fericit !
  17. Bine ai venit ! Bine punctat pisi .
  18. daatdraqq

    Blog.

    Hai noroc ,baga mare .
  19. pffffffffff
  20. Prin cumpararea unui sistem de operare ,nu beneficiezi automat si de asistenta ? Sau e limitata pe un numar de ani ? N-am cumparat in viata mea asa ceva , dar parca asa ar fi normal .
  21. Ce voce belea are proasta .
  22. Aha ,deci de aia imi zic toti prietenii "Baga-ti-ai pula in Romania " .Acum am inteles .
  23. Eu poftesc de 2 ani la o vecina ,de fapt sunt doua . Sper sa-mi duc pacatul pana la cap anul asta . In rest ...d-astea marunte.
  24. off : nu am cum sa te ajut asa , pe net , daca mi-l aduceai acasa e posibil sa ti-l fi facut dar oricum iti luam 50 ron . Tu chiar vorbesti serios ,ti-au trimis aia premiul ?
  25. AI grija cu raspandirea de materiale pornografice cu minori ca '' daca vei cadea la zbarna pentru asta e grava rau situatia .Cand o sa tragi o basina nu o sa se auda "part" , o sa se auda "phuu" .
×
×
  • Create New...