Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Pai si cum a ajuns " [iSR] " ?
  2. N-am inteles niciodata de ce se pedepseste exploatarea vulnearabilitatilor pe internet .Pai sunt eu de vina ca esti tu prost ? E ca si cum mi-ai da 15 ani ca am gasit un portofel pe strada si m-am aplecat sa-l iau .
  3. Ba lasa-ma draqq ca am ras cu lacrimi ,am patit si eu odata ceva asemanator )
  4. Lipsa de pula tata ,sa vezi ce pedeapsa le da directoru'
  5. Orice actiune impotriva drogurilor ,inclusiv tigari ,e binevenita ! S-a mai discutat de 100 ori pe rst de asta ,nu s-a ajuns la nicio solutie ,parerile sunt impartite ,deci ...lasati-o balta .
  6. Ai probleme mici si dese vad .
  7. Si l-ai cryptat si prost .
  8. E Boss d? Boss
  9. Adica exploatarea unui om de catre mai multi oameni .
  10. Episodul 14
  11. http://rstcenter.com/forum/off-topic/20058-cati-ani-ai-9.html Eu nu ma incadrez acolo ,eu sunt nemuritor !Asa ca ,daca ai imprumutat o suma de bani de la cineva si nu vrei sa o inapoiezi in viata asta ,mi-o poti da mie si-i voi inapoia eu intr-o viata viitoare. Iban : RO77RZBR0000080004868987
  12. Daca iti cere sa-ti dai jos tricoul ,poti refuza ,nu esti obligat sa faci asta .
  13. Interviu in EVZ ..hmmm ..imi suna cunoscut
  14. Buna pisi .Esti 100% convinsa ca esti fata?
  15. Intreba cineva acum ceva timp daca functioneaza chestia asta ..nu mai stiu exact cine ..
  16. La ora actuala e singurul mod in care poti protesta impotriva sistemului ,e normal sa creasca interesul.Se poarta hackerismul patriotic . Exemplu : ziua mergi si platesti forfetaru' ,injuri printre dinti ,seara intrii pe forum si vezi pe prima pagina a site-ul ministerului de finante "Muie Boc " .Rezultatul : iti creste inima in tine de fericire .E putin dar totusi e ceva ...
  17. Tipic !AlexXutZ aici sunt unii care practica muia tata ,multumim oricum ....
  18. La multi ani ! Bea cat poti ca platesc yo .
  19. daatdraqq

    probleme

    A disparut episodul 13 de la StargateUniverse sau am fost beat si am visat ca l-am pus ?
  20. Daca il cunostea maica-ta pe ta'su lu' @Tin inainte sa te nasti poate aveai o sansa .Asta e ,n-ai avut noroc .
  21. Cartela reincarcabila e sfanta ,in Romania inca se cumpara fara buletin ,profitati cat se mai poate
  22. Sa mor daca am ceva cu ei ,singura chestie care ma deranjeaza este ca in urma protestului ambasadei noastre din Franta ,oficialii lor nu au avut nicio reactie sa se scuze in vreun fel sau sa sanctioneze postul respectiv .In mod normal de la o chestie de genul asta se retrage ambasadorul din tara respectiva si se asteapta scuze oficiale. Dar Base al nostru e cu limba in cur si n-are sange ,in schimb la impozite si la inscenari ca sa-si aresteze rivalii si sa-si acopere spatele e zmeu ,nu-l intrece nimeni . Tara cu conducere de cacat ,ne meritam soarta !
  23. Mai bine-i bagam la portbagaj ,i' ducem la padure si facem love cu ei pana zic "S'il vous plaît ne pas plus".E mai practic .
×
×
  • Create New...