Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Nu vorbeste coaie nimeni cu noi ,stai lin . Daca vine vreunu p'aci ramane fara nava .
  2. Din cate stiu eu RST-ul din exemplul tau arata exact la fel ca cel original doar ca e o pagina falsa bineinteles cu alta adresa in care esti "delogat". Exact asta am patit acum cateva zile pe un site pentru adulti si mi s-au schimbat toate tab-urile .Cautam vechiul testament ...
  3. Admin la magazinul meu .
  4. Vreau sa am probleme !
  5. Sunt pe okazii cate vreti sub diferite forme .Pleaca de la 60 ron fara card de memorie ,noi noute .
  6. A mai fost una acum cativa ani care cica a ramas insarcinata dupa ce i-a spalat chilotii sotului in cada si apoi a facut baie .Tot militar era si ala
  7. Are nevasta-mea unu' grasut . Nu-l tine in scorburica )
  8. Orange smenuit .
  9. Nu-l vezi ce moaka are ? E toba de injectii cu marmelada .Cobai idioti .
  10. Exclus ,eu sunt barbat bine
  11. Mai traieste?
  12. Instalat-sters in martie ,mi l-a trimis iar azi
  13. La fel .
  14. Cred ca omu' s-a referit la dictionary attack .Se foloseste demult asta Bebe . 1234=81dc9bdb52d04dc20036dbd8313ed055 Daca tu ai generat asta inainte si se afla in dictionarul tau ,logic ca merge mai repede ca brute force .
  15. Foarte tare frate
  16. Pai ma gandesc ca un stealer fura parole salvate in browser sau diferiti clienti de messenger sau ...etc,altfel nu prea vad cum ar face .Daca setezi sa nu retina parole ,probabil nu o sa ai probleme .
  17. Te ajuta foarte mult ,mai ales daca ai foarte multe conturi pe diferite siteuri .Daca ti-e frica de keylogger foloseste KeyScrambler.
  18. Difera de la o versiune la alta .In general cauta "by orbit30 & hazar" .Iti garantez ca nu se restarteaza de la stergerea wat-ului .Eu il am sters de cateva luni si nu se restarteaza .
  19. Si vizitatorii sunt tot useri inregistrati dar nu au roboform si sunt putori .
  20. Da e optional ,smecheria lu' Bill ,nu sta nici draqq dupa atata timp sa urmareasca ce update-uri instaleaza .Toata lumea urmareste in primele zile ,apoi instaleaza la rand Probabil tu l-ai debifat atunci ,in februarie si ti l-a trimis iar.
  21. Nu se restarteaza pc-ul de la stergerea WAT-ului . Vezi sa nu ai alta problema . Ca sa eviti pe viitor ,dupa ce activezi cu loader ,stai cu ochii pe update-uri ,urmatoarele nu trebuiesc instalate : KB971033-x64 KB971033-x86 Daca totusi ai instalat din greseala ,atunci stergi WAT-ului .Totusi dupa un timp ,tot prin updatare ,o sa-ti apara o avertizare ca windows-ul e posibil sa fie piratat .Atunci mergi la dezinstalare programe ,mai sus nitel in stanga e "view installed updates" si de acolo dezinstalezi ultimele update-uri ,pana dispare aia .
  22. Eu ma refeream la ala de inoata ,restu' ..fiecare de ce-i arde .
  23. daatdraqq

    scaia

    Arunca-te-ar scaia langa Dolanescu ! ))))))
×
×
  • Create New...