Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. daatdraqq

    Oy!

    Noroc !
  2. Americani idioti .Corcituri nereusite .
  3. Cel mai tare raspuns @MrMamarian Crezi ca pazeste cineva masina aia,sa? nu cumva sa cada un soarece ,ceva in ea?
  4. Dailymotion - AGENTUL 008 - a News & Politics video
  5. Ia vezi FileShare Download hwid.exe
  6. Mue Orange ,jepcarii jepcarilor .
  7. Copii !
  8. Gras curcanu' !
  9. Xardas reloaded "Ultimate" ala de la ce vine ? De la "Ultima oara cand te vei loga pe contu' asta" ?
  10. daatdraqq

    MortalTeam

    Ma simt gunoi ,sa ma mature cineva .
  11. E virgin serverul ?
  12. Il gasiti aici Get Behind the Shield! Hotspot Shield by AnchorFree .Pare curat ce a pus si el .
  13. Astia de cand au fost sparti (http://rstcenter.com/forum/24522-opensc-ws-s-impiedicat.rst) sunt foarte dubiosi .
  14. daatdraqq

    Gagabux

    Eu cred ca tu ai trait cu impresia ca ai 1690 euro .Ai si arvunit o solenta din 2002 cu gandu' ca o achiti cand scoti cascavalu ,este ?
  15. ###############################################################
  16. daatdraqq

    Buna!

    Daca ai 26 cm ea poate sa fie si in alta camera ca e posibil orice
  17. daatdraqq

    music box

    Vrei muzicuta ma ?Gasesti in librarii sau la alea cu "38" sau in EUROPA/Doraly daca esti din buc . "music box"
  18. daatdraqq

    Buna!

    Te iubim !
  19. Vai de capu nostru .Traim intr-o tara de hoti ,mincinosi si spagari iar cei ce fac ancheta dupa o tragedie de genul asta sunt si ei la randul lor hoti ,mincinosi si spagari . Cele mai aspre pedepse la noi sunt mustrarea ,retrogradarea ,scaderea din salariu si demisia . Sa ma pis pe ei de zdrente , in China un ministru al sanatatii a fost impuscat ca a lasat sa intre in tara un lot de iaurturi expirate si familia lui a fost obligata sa plateasca glontul .
  20. Probabil s-au saturat ca McAfee sa detecteze microsoft office ca trojan si au vrut sa faca un bine lumii ,sa-l cumpere si sa-l distruga .
  21. GPS-ul la iphone 3G se conecteaza in maxim 20 secunde daca esti in aer liber .Nu conteaza ca esti la tara sau in mijlocul bucurestiului .Daca se conecteaza greu inseamna ca ai o problema cu receptorul GPS sau nu e bun IGO-ul care l-ai pus ,cauta altul .E pe installous "by canolli" sau ceva de genu asta ,doar Romania ,are cam 260 mb ,merge perfect .
  22. Vitamax si vodka cu gheata .
  23. Nu ruleaza in virtual ,e destul de clara treaba ,ce il analizati atat ?
  24. Ai mancat sarat ma ?
×
×
  • Create New...