Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. mhm ,sigur ca da
  2. E veche ,o stiu de cel putin 4-5 ani .
  3. Uite cum se sparge lumea http://rstcenter.com/forum/14384-supernova-5-a.rst
  4. Salut !
  5. Mi se pare exagerata protectia anti noob .Parola o poti afla daca nu esti noob dar trebuie sa mai faci si o aplicatie unde sa bagi parola .Deja se ajunge la cunostinte de programare ..e buna ideea dar exagerata ,parerea mea .Daca stiu vb ca sa fac aplicatia respectiva inseamna ca pot sa-mi fac propriul crypter,binder..etc si nu mai am nevoie de aplicatia parolata . Concluzia : e buna ideea dar sa se puna la dispozitie aplicatia pentru introducerea parolei .
  6. Chilotii cu handel garantat nu-i fura nimeni !
  7. Felicitari pentru codul fara erori !
  8. xTReMe PoRn Login S-a deschis aseara la ora 1 ,e moka pentru 5000 useri ,restu' cu invitatie
  9. Ba da ati observat ca toate miturile se creaza in jurul telefoanelor nokia ? Adica ce plm, cu un motorola star tac de ce nu pot sa fur nimic ? Am unu usor avariat si tot sper sa apara un mit ,sa-l dau sa-mi achit masina
  10. licenta : aici program: AVG Internet Security Dupa ce apasati butonul primiti un email cu un link - click pe el -primiti un al 2-lea email cu licenta .
  11. Licenta :O&O Software - Program:O&O Software - Archive
  12. Da ,e mult mai misto asta,de fapt e mult mai rapid ..bv ma Tin
  13. Hackgyan : URL Shortening Service De exemplu aceasta pagina devine : http://tiny.hackgyan.net/Qp4N5
  14. Paragon System Backup 2010! Folositi o adresa email valida pentru licenta.
  15. Pe Haisam am vazut ca-l aduc inapoi ,ce parere-ti faci daca o zice Obama "vi-l dam si pe Munaf la schimb cu Tin " LE: neeee, nu te da Base ca esti valoros !
  16. Verifica PM !
  17. Felicitari ! Totusi nu scaneaza chiar la sange asa Nu mi-a gasit xss undeva unde am gasit manual ..
  18. Cred ca ai doar harti ,iti trebuie un receptor gps sau sa ai acces la internet pentru google maps.
  19. https://license.avira.com/en/promotion-hylm9fbv7chaxs8zbl83 Nu va apucati sa faceti licente cu n adrese de email ca nu aveti ce face cu ele ,valabilitatea tuturor licentelor incepe in momentul in care le creati ,nu cand le instalati .Deci nu le puteti cumula Promotia este oferita de Ubisoft!
  20. ) a ajuns saracu' sa amestece in cafea cu furculita .Umor negru ,tare .. Sincer ,ma asteptam sa-l ia la omor cand i s-a rupt lingurita ,da omu era pregatit )
  21. Da ,instalezi IDM .(nu-i faci niciodata update cand te intreaba si nici nu instalezi limba romana ) http://www.fileshare.ro/2460146483.52 Sau orbit . http://www.orbitdownloader.com/ Cand te uiti la film iti apare o casuta acolo sus cu "download" .Ai grija ,in unele locuri vei fi banat pentru ca descarci filmele .
  22. daatdraqq

    Warn

    1)Unde vezi tu limbaj inadecvat aici ? 2)Te deranjeaza ca insist sa se vorbeasca romaneste corect ?Daca nu stiai ,"avantaje in +" este un mare pleonasm . 3)Ai cumva oamenii tai aici si le asculti ordinele sau chiar tu esti cel in cauza ?Eu am scris comentariul pe 27-12-2009 ,cel corectat de mine observa abia ieri ca i-am raspuns ,se basicheaza si astazi hop si tu cu warn-ul ...ba ma lasi cu coincidentele astea ? 4)Daca te deranjeaza prezenta mea aici si faptul ca insist sa se vorbeasca romaneste zi-mi tata sau da-mi ban permanent ca nu-i problema ,stai linistit .Nu de alta ,dar nu e prima oara cand te tii de capul meu si ma deranjeaza ca pui parte "Bahoi"-lor ;ai fost pus moderator sau ce esti tu ca sa fi corect ,nu sa faci jocurile copilaresti ale unora .
  23. Era atat de iute ca si lumina il invidia .Nu stiu de ce dar am impresia ca omu inca mai incearca in fiecare dimineata sa intre pe rstzone.org .
  24. HTC Hero ! Am iphone 3g ,daca l-as schimba pentru hero ar fi si am mai vazut ceva interesant pe la Asus Cred ca le cam da clasa asus .
×
×
  • Create New...