Jump to content
llxXxll

Script CS:GO Betting

Recommended Posts

Salut din lipsa de posturi pentru a posta in topicul free stuff o sa postez aici si daca se poate un mod sa mute postul ar fi frumos. Multumesc!

 

Site-ul asta http://www.csgodouble.com/ este un site tip ruleta (Green, Black, Red) dubleaza bani la red si black si green x7 daca nu ma insel. In fine 1000 de coins = 1 Euro.

Putin search pe net si gasiti coduri de la diversi Youtuber/Streameri si primiti 500 de puncte echivalent a 0.50 euro. Merge folosit doar odata deci incepeti cu 500 coins. Aici intervin eu !

 

Intrati in chrome consola si introduceti urmatoru script :

 

http://pastebin.com/x9hr5Gw5

 

Folositi urmatoarele setari : 

http://postimg.org/image/vq8i1opr1/

 

Start si have fun. 

PS:Calculeaza singur numarul maxim de pierderi la rand. si profitul pe 24 de ore.

 

 

Mentionez ca script-ul nu imi apartine dar accept donatii :https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=189467411&token=2VLN1Par

Edited by llxXxll
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pai bottul joaca pentru tine dupa un anumit algoritm tine cont de rainbow de train si asa mai departe are protectie de verde daca a picat verde odata  nu mai pune bet urmatoarea data sa nu intre double green si sa pierzi iara. Merge pe un algoritm destul de complicat. Dupa ce faci setarile ca in poza de acolo doar apesi start in dreapta si il lasi sa isi faca meseria. Nu e stealler sau ceva puteti verifica codu .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vincent said:

Si ne poti spune cat ai facut tu ? Si de la cat ai plecat ?

Sincer am facut 4500 de la 500 in 12 ore cred , faza e cu cat ai mai multi bani ca el sa dea bet cu atat cresc mai rapid daca ai 500 si joaca pe bet 15 iti dau seama castiga cate 15 daca ai 5000 si joaca cate 150 e ok. Depinde cum vrei eu am inteles ca e bine sa scoti mereu credut-ul care il ai si sa ii lasi cate 1000 sa joace. Adica daca faci 4-5 mi scoate  4 mi si lasa-i 1000 sa aibe sa bage in continuare. Faza e ca eu am scos ce am facut si nu prea mi-a mai pasat nu sunt gambler inrait.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zszu said:

" Mentionez ca script-ul nu imi apartine dar accept donatii :https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=189467411&token=2VLN1Par "

du-te-n mortii ma-tii, ce tupeu

Tupeu? De ce nu iti  pierzi tu ceva timp din viata ta perfecta care o ai pentru a cauta scripturi prin fundu internetului si sa le repostezi. Nu am cerut nimic am zis accept . Ar trebuii sa se faca ceva regulament pentru limbaj nu iti convine treci peste prietene nu imi pasa.

Link to comment
Share on other sites

@||xXx||, ai cuvântu meu, că dacă iese ceva, și reușesc, să fac profit, ai și tu ceva ;) de o shaorma și un suc, tot îți dau . Numa că nu pot face trade, am un ak safary mesh, factory new, dar nu-l pot da, e 2 euro și ceva, deci am 2k de coins .

 

@zszu am căutat, de mi-au ieșit ochii, dar am căutat în special, predict bot . Hai să nu fim răi -- dacă treaba merge, eu îi dau ceva .

Poate vine @Vincent , și ne zice rezultatul .

Edited by sokka
edit
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sokka said:

@||xXx||, ai cuvântu meu, că dacă iese ceva, și reușesc, să fac profit, ai și tu ceva ;) de o shaorma și un suc, tot îți dau . Numa că nu pot face trade, am un ak safary mesh, factory new, dar nu-l pot da, e 2 euro și ceva, deci am 2k de coins .

 

@zszu am căutat, de mi-au ieșit ochii, dar am căutat în special, predict bot . Hai să nu fim răi -- dacă treaba merge, eu îi dau ceva .

Poate vine @Vincent , și ne zice rezultatul .

Eu nu am cerut nimic, asta nu intelegeti voi :)) Chestia cu donatii e pentru gift-uri si rahaturi. Stiu cat de greu se gaseste unu bun pe internet pentru asa ceva si fix de asta l-am si postat sa se bucure si altii de el nu sa fiu injurat. Dar tipu de mai sus nu e in regula din punct de vedere mental am vazut ca injura prin toate posturile.

Link to comment
Share on other sites

Just now, llxXxll said:

Eu nu am cerut nimic, asta nu intelegeti voi :)) Chestia cu donatii e pentru gift-uri si rahaturi. Stiu cat de greu se gaseste unu bun pe internet pentru asa ceva si fix de asta l-am si postat sa se bucure si altii de el nu sa fiu injurat. Dar tipu de mai sus nu e in regula din punct de vedere mental am vazut ca injura prin toate posturile.

 

Am înțeles, că nu ai cerut ;) . Dar dacă eu ies pe +, dau eu de o shaorma și un suc :D pt. că meriți . :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vincent said:

Am ajuns la 8k in total de la 4k... dupa a ajuns sa piarda 4k singur bot-ul dupa care mi-am retras punctele inapoi... gen dupa 4-5 ore avem dublu. Tre sa ai si NOROC :))

Ti-am zis e bine sa retragi. Dar ma bucur ca ai revenit sa spui daca merge sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Folosesc scriptul de peste 2 luni, am facut un profit frumusel 2-3K!

Sfaturi: nu retrageti punctele, daca joci pe bet de 100 trebuie sa ai minim o acoperire pe 10 ture, adica 102400.. mi s-a intamplat sa pierd si 7-8-9 ture la rand..  de cand sunt acoperit pe 10 ture doar o singura data mi-am luat-o!

Acum sunt acoperit pe 18 ture si totul decurge bine, ce e plus peste 18 ture scot fara nici o problema.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...