Jump to content
markymarc

Delete copiryght content

Recommended Posts

In primul rind salut la toti  , stiu sant nou pe aici  nu vreau sa-mi sariti in cap toti  ca vin si eu cu o intrebare mai simpla pentru unii , complicata pentru altii 

 

Niste fete cochete ,  foste  colege de clasa de fapt  mau rugat sa le ajut sa  stearga  pozele si video de pe saituri gen   - http://camgirl.gallery   , webcamrecordings.com  .

 

Fetele au plecat in strainatate si doresc sa si gaseasca un alt loc de munca decat cel de videochat   dar au frica sa nu fie si acolo vazute si descoperite ce au facut in trecut .

 

Am incercat cu DMCA de la saiturile respective dar nici un folos , apoi am apelat la google suport la fel nimic , de o luna caut solutii si nimic , poate voi imi puteti da un sfat .

 

Am inteles ca saiturile respective sunt hostate in panama , ucraina sau rusia si nu tin cont de legile UE in felul asta nu se cam poate de facut nimic  ? 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hai sa clarificam un pic:

 

1. Minti

2. " dar au frica sa nu fie si acolo vazute si descoperite ce au facut in trecut " - unde au mai fost "descoperite" ? la noi in Romania nu cred, si pana la urma dau si ele o bucata de ceva la ala care le "descopera" sa taca din gura si aia e ... nu cred ca vor avea constiinta "murdara".

3. Te duci in Panama, Rusia etc la servere, iei un ciocan, o dalta si incepi sa le spargi serverele si tot ce gasesti pe acolo

4. La cum scrii cred ca voi (tu si fetele) ati fost la Scoala Vietii :))

5. Si ce vor sa faca mai exact, sa plece si ele in afara sa lase videochatu de unde au castigat mii de euroi, sa munceasca cinstit ... in ce domeniu ?

6. Sigur nu vor sa plece la club in Germania/Austria ?

7. Cum s-au gandit ele sa apeleze la tine ? Te-ai dat hacker mai mult ca sigur, ca nu cred ca au luat toti colegii de clasa sa le zica, plm noi am facut videochat si acum vrem sa stergem tot, ce au zis, lasa fata ca ii zicem lu' markymarc ca asta le are cu calculatoarele :))

8. Sigur nu esti pestele lor ?

Edited by brdan18
:D
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, brdan18 said:

Hai sa clarificam un pic:

 

1. Minti

2. " dar au frica sa nu fie si acolo vazute si descoperite ce au facut in trecut " - unde au mai fost "descoperite" ? la noi in Romania nu cred, si pana la urma dau si ele o bucata de ceva la ala care le "descopera" sa taca din gura si aia e ... nu cred ca vor avea constiinta "murdara".

3. Te duci in Panama, Rusia etc la servere, iei un ciocan, o dalta si incepi sa le spargi serverele si tot ce gasesti pe acolo

4. La cum scrii cred ca voi (tu si fetele) ati fost la Scoala Vietii :))

5. Si ce vor sa faca mai exact, sa plece si ele in afara sa lase videochatu de unde au castigat mii de euroi, sa munceasca cinstit ... in ce domeniu ?

6. Sigur nu vor sa plece la club in Germania/Austria ?

7. Cum s-au gandit ele sa apeleze la tine ? Te-ai dat hacker mai mult ca sigur, ca nu cred ca au luat toti colegii de clasa sa le zica, plm noi am facut videochat si acum vrem sa stergem tot, ce au zis, lasa fata ca ii zicem lu' markymarc ca asta le are cu calculatoarele :))

8. Sigur nu esti pestele lor ?

 

hahahaha :)))) Mi-ai luat cuvintele din gura :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...