Jump to content
dany_flood

Virus care sterge manelele

Recommended Posts

poi.. eu il iau.. pe mine oricum nu-l testez ca nu am manele pe calc si nici pe hi5 nu intru... si kiar n-am kef sa-mi umplu calc cu limbrici :D da' il dau la astia pe care am boala.. anyway.. ma'ntreb oare ce keyword-uri o avea in baza de date pt indentificarea fisierelor: in afar de minune salam gutza parizer si alte mezeluri

[edit 01]

well m-am gandit si totusi krek ma uit :D la edit 02 va dau si cateva keyword-uri preluate din executabil ca sa nu va plictisiti brb :D

[edit02]

aha.. gata am intrat in executabil.. am gasit cateva.. (mi-a fost lene sa le triez pe toate.. asa ca v-am dat doar pana la litera D)

aveti aici tot fisieru' text cu numele.. am zis sa nu-l postez pe forum k e mare si distrug topicu http://www.crs.1gb.at/dbman.txt

- MA'NTREB OARE NU S-AU PLICTISIT SA TOT SCRIE LA KEYWORD-URI CU MANELE CA'S AL DRAQ DE MULTE :)) DAK IMI DATI ANTIMAN-U VA ARAT SI PE ALA TARE CURIOS IS SA VAD DAK SUNT MAI MULTE KEYWORD-URI :))

adakalleh

adicaval

adicopil

adidelavalcea

adidevito

adifanati

adiminune

adineamtu

adipustiu

adiursu

adriancopil

adriandelatagoviste

adriandelavalcea

adriandevito

adriandinu

adrianminune

adrianneamtu

adrianpustiu

adrianursu

adrianaantoni

adrianonyno

adydelavalcea

adydevito

adyneamtu

adypustiu

albertodelaploiesti

albertodiamant

alexdelatargujiu

alexjidveianu

alexandrujidveianu

alizaidi

alinolaru

alinprint

alinarazvan

ancadevis

ankadevis

arundelabarbulesti

aureldelabobesti

babiminune

babyminune

baronuxxl

barosanii

bebemondial

bibiminune

bobbyrostas

bogdanartist

bogdanunic

borexdelaiasi

brazilianu

cdules

calincrisan

calindelamarghita

cameliaciuca

carmendelaroma

carmenradulescu

cataboss

catalinarabu

catalinblondu

catalinmondial

cirodeluca

claudiadelaoradea

claudianekdemarco

clauditadelaoradea

copildeaur

copiludeaur

copiluldeaur

copilulnorocos

corinabocsa

costelbiju

costelciofu

costelhantu

costelusdelabuzau

costiionita

cristidelaiasi

cristidelaploiesti

cristidules

cristinuca

cristinucadelaiasi

cristiperieteanu

cristiperietzeanu

cristirizescu

cristiandelalondra

cristianrizescu

cristinaclona

cristinaioana

cristinarizescu

daciandelaoradea

danarabu

danbursuc

danciotoi

dandelabolintin

dandelabucuresti

dandinca

dansalam

dansultanu

danezuleonard

emiltancu

Link to comment
Share on other sites

este de incurajat :D

ca normal nici legal nu e sa le tii ca mp3-uri fara sa le cumperi

da.. si aici ai dreptate.. da' nu este legal nici sa creezi un program malitios care sterge date dintr-un sistem informatic... legea o spune.. oricum dak stau bine sa ma gandesc pe net facem mai multe kestii ilegale dekt legale (unii nici nu-si dau seama de kestia asta :))

Link to comment
Share on other sites

daca ar fi arestat fiecare creator al fiecarui virus... ne-ar trebui puscarii interplanetare. Doar scopul se acuza, in caz ca intentia este asupra unui anumit obiectiv.

ca am primit intrebari relativ la un post de al meu: am cautat disperat dar nu mai am antimanul in comp. Da stiu ca il aveam pe dupa google de undeva. Are 300K virusu ca verificare.

Link to comment
Share on other sites

E aceeashi configurare k a lui "bomberman"?? :( Bomberman fiind un alt virus care cik stergea manele dar stergea melodiile cu terminatzii de genu(-tza,-am...etc......deci le stergea pe toate cu exceptzia celor din anii 70` :D ....Bft!!

Link to comment
Share on other sites

ma.. spre surprinderea tuturor, am deschis si antimanu... uitati keyword-urile(toate):

"Liviu Guta Liviu_Guta Nicolae Guta Nicolae_Guta Copilul de aur Copilul_de_aur adi de la valcea adi_de_la_valcea adi de vito ady de vito florin salam florin_salam adrian & camy stana isbasa adrian cm adrian copilul minune adrian_copilul_minune alina si costi copilul de aur dani de la deva gabi din buzau gabi de la giulesti liviu pustiu guta jr guta & sorina printesa ionela don genove jean de la craiova cristian gusatu ovidiu mititelu sorinel pustiu lucian seres mihaela minune minodora n guta n guta nico cu carbon nico_cu_carbon sile dorel vali vijelie carmen serban petrica cercel nicu paleru cata boss liviu_guta stefan de la barbulesti florin peste liviu cu mirela sorina & florinel puiu codreanu catalin de la buzau daniel dinescu relu pustiu victor spaniolu vali raicu adi caval carmen dobre sorinel copilu de aur as da zile de la mine sunt seful vostru pana mor chefdechef chef de chef dusmanii mei plange sufletul jumatate tu, jumatate eu ce le-nnebuneste pe femei sa cante manelele manele "

si aici ce fel de mesaje trimite:

"e ce mor mai repede curiosii A Nu deschide acest mesaj! E numai pentru persoanele prea curioase! curiosii.exe .Antimanele Daca sunteti nu mai suportati manelele la servici, tramvai, taxi, metrou, etc., trimiteti acest mesaj la toti prietenii dvs. ! Va multumesc (din suflet) antimanele.exe dd.mm.yyyy Votati astazi! Credeti ca ar fi mai bine ca Romania sa-si retraga trupele din Irak anul acesta? Deschideti programul Vot, alegeti votul dvs. si vedeti rezultatele Parerea dvs. conteaza! vot exe .Cu sau fara Manele ? Credeti ca ar fi mai bine ca manelele sa fie interzise in Romania? Deschideti programul de votare, alegeti votul dvs. si vedeti rezultatele Parerea dvs. conteaza! vot_manele_ Pentru Ionel V Draga Ionel Scuza-ma ca nu ti-am mai scris de mult timp, dar am avut ceva probleme cu calculatorul Ti-am promis ultima data pe chat o poza cu mine dezbracata m-am gandit mult la asta si cred ca pana la urma cel mai bine e sa-ti trimit o poza Sper sa-ti placa. Daca nu o sa-mi mai scrii dupa mesajul asta, o sa te inteleg Roxana, poza_roxana._JPG.exe .Cum a murit Papa? Film cu moartea papei. Toate drepturile rezervate. Este interzisa modificarea continutului. Poate fi redistribuit Asociatia Catolicilor Anonimi din Romania film_papa._avi._divx_.exe"

- nu mai postati virusii.. cine stie poate se gaseste un manelist mai destept care schimba keyword-urile din executabile si le face sa stearga alte genuri de mel... (va dati seama k a fost o gluma exagerata..)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...