Jump to content
HellGate-FBI-

aci un hacker

Recommended Posts

sal sunt HellGate , am 13 ani si sunt hacker . sunt adminu de pe fbi-center .

stiu sa folosesc exploituri , sa folosesc si chiar sa creez un scam , sa sparg parole de mess cu keylogger , sa floodez pe mess , stiu XSS , sa fac programe EXE , sa crez fisiere bat si vbs .

am intrat aci sa va invat ceea ce stiu , pentru ca nu toti stiu cate stiu eu . pentru cei care se intreaba de unde stiu atatea : am invatat in 2 ani ceea ce alti invatau in 10 .

Link to comment
Share on other sites

Off:daca esti "hacer" poate auzeam si noi de tine...

FBI-Center :))) ce mama draqului mai ii si asta?

Sper sa invatam si noi sa facem scam-uri ca ii cam greu :|

Da si sa "floodam", vreau si aia sa ne zici :)))))

On:bine ai venit "HACERE" !!!

Link to comment
Share on other sites

;81628']poate vreti sa va sparg parolele de mess si conturile ca dupaia incepeti sa plagneti ca copii . fbi center e cel mai tare site de hack ' date=' crack programing ;) . vorbiti frumos ca nu vreti sa va puneti cu mine[/quote']

Ori e profil facut la caterinca ca sa mai amuze putin spiritele pe forum ori esti un fel de Bahoi la superlativ.

;81628']vorbiti frumos ca nu vreti sa va puneti cu mine

de ce nu? ne alergi cu piciorusele alea ale tale de 13 ani' date=' si ne bati cu manutele alea ale tale de 13 ani si ne injuri cu buzele alea de 13 ani ale tale?

Sau a fost un sfat prietenesc? Sa nu ne coboram la mintea ta de 13 ani?

------------------

sa imi sugi p**a , asta e un fake ,nu e hellgate originalu , o fi si ala prost da nu e chiar atat de prost

fake sau nu... cu un lucru sigur are dreptate!! Chiar are 13 ani !!!

Edited by AhEaD
Link to comment
Share on other sites

Ce face omul din lipsa de ocupatie ... Eu am facut contul :D

Perfect,tocmai ti-ai facut o auto caracterizare

edit: stiu Nytro ca ma iubesti :X

Asta a fost cu dedicatie pentru tine XzU , fanul meu "nambar oan" .

Mi se pare normal ;) doar eu te-am jignit si tu trebuie sa raspunzi cu aceiasi moneda..Nytro rulz ;D

"am intrat aci sa va invat ceea ce stiu , pentru ca nu toti stiu cate stiu eu . pentru cei care se intreaba de unde stiu atatea : am invatat in 2 ani ceea ce alti invatau in 10 ."

Tu in persoana,doar pe mt ai spus acelas lucru cand te-ai "certat" cu eminem

Link to comment
Share on other sites

Guest ballack
;81628']poate vreti sa va sparg parolele de mess si conturile ca dupaia incepeti sa plagneti ca copii . fbi center e cel mai tare site de hack ' date=' crack programing ;) . vorbiti frumos ca nu vreti sa va puneti cu mine[/quote']

eu primul te rog ^_^ .

Link to comment
Share on other sites

xZu : Vad ca tu prea sti de gluma . Te rog , nu imi mai aduce aminte de mt , sti prea bine ( cred ) ce si cum a fost . Nu cred ca am zis vreodata ca sunt programator , poate cand eram mai mic si mai prost .

ballack : Intru cand nu am ce face .

Continuam ? Acum sunt cam plictisit si nu prea am chef :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...