Jump to content
Matei

HB & Rst

Recommended Posts

Ma plictiseam in dimineata asta, asa ca m-am gandit sa va "recompensez" pentru treaba buna pe care o faceti ( si voi si cei de la HB ). Asa ca am scris vreo 14 randuri ... 20 de minute a durat toata treaba.

Download - http://www.dump.ro/audio/racfm-hb-and-rst-mp3/3866/O6FBN1PZRC2FgBO7

Mirror: http://rstcenter.com/mp3/Racfm_-_HB_and_RST.mp3

Numai bine. :)

Link to comment
Share on other sites

sunt singurul caruia nu ii place ? O_o

Iti respect parerea ... gusturile nu se discuta.

Matei mai ai ceva melodii de-ale tale? Ca suna bine.

Am melodii ... insa nu vreau sa le postez pe aici sau sa le pun in topicul asta. Daca o sa fiu vreodata avantajat de ceva aici, o sa creada lumea ca sunt privilegiat ca am facut melodia asta. Daca vrei iti trimit un pm cu niste melodii.

Mi s-au mai intamplat chestii de genu si nu vreau sa creada lumea ca o dau in vedetisme.

DOAMNE =)):D nu-mi vine sa cred!! e.... gay :D inca rad =))

"tu n-ai nicio treaba, nici nu stii html in timp ce-ai mei considera o joaca php"

=))))))))))))) frate!! :)))

mel. asta imi aduce aminte de melodia "in zgomot de masele supte" de la parazitii.. :))

http://www.youtube.com/watch?v=_FxX793rLNc

In legatura cu tine, nu prea am ce sa-ti zic. Nu prea ma cobor la nivelul tau de inteligenta ( pun pariu ca nu poti trece testul cu broastele ). In plus, eu nu te-am jignit pe tine.

poti sa mai bagi niste versuri ? :P

Da, pot. Asta am facut-o azi dimineata. Mi-a luat 20 de minute cu tot cu inregistrat :) ... As putea face ceva mult mai mare ... de vreo 2 minute si ceva, dar asta ar insemna sa invat unele chestii pentru ca altfel nu am cum sa vorbesc de ele.

da, vrem mai multe melodii

Dai un search pe google cu "Racfm". O sa gasesti destule. Daca nu, da-mi un mail pe o.matei[at]ymail[dot]com

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Mie personal mi-ar placea sa aud o versiune mai lunga. Am gasit pe trilulilu melodiile voastre. Continuati baieti.

P.S. - imi plac mai mult melodiile cu beat mai agresiv asa cum e asta. Cred ca va prinde mai bine stilul agresiv. Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Sincer prima oara am crezut ca sunt parazitii in asociatie cu ceilalti :)), e smechera dar ii mai trebuie cateva versuri de preferat un refren si o parte despre cryptokizi si de aia care vor cqkillere si alte chestii sa fie niste copii ceva cu voci subtiri asta pe undeva pe la mijlocul melodiei, sa fie o parte speciala a lor cum sunt intreruperi de astea si in alte melodii hip-hop/rap cred ca ma intelegeti ce vreau sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Mie personal mi-ar placea sa aud o versiune mai lunga. Am gasit pe trilulilu melodiile voastre. Continuati baieti.

P.S. - imi plac mai mult melodiile cu beat mai agresiv asa cum e asta. Cred ca va prinde mai bine stilul agresiv. Parerea mea.

De fapt, sunt numai eu :) ... adica o ard solo ... Matei = Racfm doar ca prefer mai mult Matei, de la un timp.

O sa continui melodia, sa zicem ca asta e doar un preview. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...