Jump to content
sosetutza

Tutorial keylogger

Recommended Posts

cu varianta 2.8 la ardmax keylogger ..nu primesc logs pe ftp . eu folosesc ftp-ul de la 0catch.com . ma poate ajuta cineva ? e de la program sau de pe ftp ?

cu varianta 3.0 ..primesc de toate pe ftp ,insa nu-mi place ca nu pot face fisierul care il vreau eu .imi da el un fisier "infectat" ,insa cand il dau la cineva ii apare "Do you want to install ardmax keylloger on your computer?" . .. daca ma poate ajuta cineva as aprecia.ms

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sa zicem ca am trimis un keylogger victimei ,care a intrat in el, si am asteptat o ora....a trecut o ora...iar pe drivehq nu imi aparea nimic nou...observ ca am uitat sa creez folderul logs...il creez acum...dupa ce am facut keyloggerul ...acum...intrebarea mea este...Voi mai primi de la acea victima rapoarte?

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sa zicem ca am trimis un keylogger victimei ,care a intrat in el, si am asteptat o ora....a trecut o ora...iar pe drivehq nu imi aparea nimic nou...observ ca am uitat sa creez folderul logs...il creez acum...dupa ce am facut keyloggerul ...acum...intrebarea mea este...Voi mai primi de la acea victima rapoarte?

Bineinteles ca da .Poti sa-l stergi si sa-l creezi de cate ori vrei .Cand il ai primesti date cand nu-l ai nu primesti .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...