Jump to content
CODEX

Despre bloguri .

Recommended Posts

In viziunea voastra la ce mai foloseste la ora actuala un blog ? Ti-ai deschide un blog ? Daca da de ce?

La ce crezi ca ti-ar folosi ?

Din ce in ce mai multi utilizatori de internet isi fac bloguri si copiaza stiri de pe unde apuca le pune pe blog si apoi inisista cu expresia " da-mi si mie un comment " , practic ceresesc comenturile .

Are rost sa iti deschizi blog daca nimeni nu ti-l citeste ? Are rost sa deschizi un blog daca nimanui nu-i pasa de ce crezi tu ?

Vreau sa vad in general ce vedeti voi printr-un blog ?

Link to comment
Share on other sites

dacati faci un blog cu femei goale,filme si manele GRATIS o sa ai :)) poi incearca sa faci schimb de linkrui cu alte bloguri asta ajuta..nu mult..dar vreo 10 \blog

e destul sa pui tag-ul "gagici dezbracate" o sa ai vizitatori :))

uite un fel de rezultat de pe tentativa mea de blog:

35ausdi.png

da.. am 2 gagici, dar nu cum vor vizitatorii :))

Si daca observati, aproape toate site-urile se transforma in bloguri... probabil ca e la moda, cum zice Church... pana apare altceva care te tampeste mai tare ca hi5-ul si blogul la un loc.

Pana la urma degeaba ai n'spe mii de vizitatori daca in realitate esti un... nimeni :)... In concluzie, Era digitala spala creiere si debranseaza lumea de la realitate.

Link to comment
Share on other sites

blogurile pot fi foarte profitabile,mai ales daca iti configurezi un autoblog pe care sa inserezi anunturi adsense.

practic castigi bani frumosi fara sa faci prea multe in prealabil.

Games Database al meu are cam 1000 de vizite pe zi;erau zile cand faceam cate 6-7 $ pe zi din adsense,dar acum merge extrem de prost,romanii platesc foarte putin pentru anunturile lor.

Am ajuns ca un post facut pe blog sa imi fie indexat de google in 30 de secunde...eu zic ca ii destul de bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...