Jump to content
Nomack

Cum pot recupera contul de filelist?

Recommended Posts

Aveam ratie in jur de 0.800 si ceva,cat despre injuraturi nu cred pentru ca nu am facut comentarii referitor la materialele incacate,si nu am nici un post facut.

Faza e ca daca aveam ban imi arata presupun.

Dar cand am incercat sa recuperez parola imi zice ca adresa de mail nu e gasita in baza de date.

Daca mai aveti idei va rog sa le expuneti.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Tocmai m-am trezit ca nu mai pot accesa contul meu de pe filelist,am incercat cu adresa de mail cu care m-am inregistrat si imi spune ca nu este gasita in sistem.

Aveti idee ce se poate face?

Va multumesc!

Ii trimiti mail adminului.

Link to comment
Share on other sites

Ii trimiti mail adminului.

corect, eu am avut o situatie de genul, ii dadusem cuiva parola care s-a dovedit a nu fi de incredere ci a fi un .... !!@$(*!@($*!@%(!*@#(!@*#! ()@#*!@(#*!@)!(*@$ (!@ cu !@-!@ aia %!@#!

in fine dupa niste cautari mai amanuntite am trimis mail la 2 adrese si doar una din ele s-a dovedit a fi buna, adresa este: contact@filelist.ro

sper sa-ti fie de folos,salut

Link to comment
Share on other sites

La adresele de mail pe care mi le-a recomandat Nemesis am trimis un mail si am primit o confirmare de la yahoo de genul:

"Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<god@filelist.ro>:

Remote host said: 550 Unrouteable address [RCPT_TO]"

Am trimis acum la contact.filelist.ro si se pare ca a fost trimis.Astept acum poate primesc o solutie la problema mea.

Va multumesc tuturor celor care v-ati postat parerile.

Va urez un Craciun fericit!

La cererea mea pentru recuperarea contului adminul de pe filelist mi-a generat o noua parola si contul a fost recuperat.

Pentru cei care mai aveti astfel de probleme va sfatuiesc sa trimiteti mail adminului si vi se va rezolva problema!

Edited by Nomack
Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2009 at 12:31 PM, Nomack said:

La adresele de mail pe care mi le-a recomandat Nemesis am trimis un mail si am primit o confirmare de la yahoo de genul:

"Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<god@filelist.ro>:

Remote host said: 550 Unrouteable address [RCPT_TO]"

Am trimis acum la contact.filelist.ro si se pare ca a fost trimis.Astept acum poate primesc o solutie la problema mea.

Va multumesc tuturor celor care v-ati postat parerile.

Va urez un Craciun fericit!

La cererea mea pentru recuperarea contului adminul de pe filelist mi-a generat o noua parola si contul a fost recuperat.

Pentru cei care mai aveti astfel de probleme va sfatuiesc sa trimiteti mail adminului si vi se va rezolva problema!

ma ajuti te rog cu ce sa le scriu in email?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...