Jump to content
symyforever

Ultra virus maker

Recommended Posts

neost ... aici chiar nu te inteleg... ce are acest program?

nu e un program stealing ... ... uitate si ai sa vezi ...

sickness .... poti sa il dezarhivezi si sa dai pe el ... o sa vezi ca iti creeaza un virus ... ( eu l-am testat doar obtionea cu shoudown si a functionat)

Nu am de gand sa fac posturi suplimentare ... si sa fur de la userii de aici ...

Link to comment
Share on other sites

neost ... aici chiar nu te inteleg... ce are acest program?

nu e un program stealing ... ... uitate si ai sa vezi ...

sickness .... poti sa il dezarhivezi si sa dai pe el ... o sa vezi ca iti creeaza un virus ... ( eu l-am testat doar obtionea cu shoudown si a functionat)

Nu am de gand sa fac posturi suplimentare ... si sa fur de la userii de aici ...

O simpla intrebare. Daca virusii se faceau asa simplu, se mai complica cineva sa faca faca scripturi, trojeni scrisi de el si etc. ?

A si +1 curiosul, astia defapt nici nu sunt virusi.

Link to comment
Share on other sites

Uitati cum sta treaba. Cel care a facut probramul, a facut si un alt executabil care are toate functiile enumerate mai sus, poate sa faca toate acele lucruri. Iar cand cineva apasa "Create", programul de mai sus, seteaza in executabilul cu functiile specificate pe care din ele sa le execute. Si la rulare, le executa. Si multe dintre functii necesita o linie de cod...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...