Jump to content
Hertz

Echipele SecurityChallenge Rotaract

Recommended Posts

Deci pana la urma dintre toti aia care ziceau EU EU EU ma bag , se mai baga cineva? Sau va trageti pe cur?

eu unul ma trag pe cur .. pentru ca

1.lucrurile nu sunt foarte clare iar forumul e INCA inaccesibil .

2. e pe echipe , iar daca e serioasa treaba trebuie sa formezi o mica haita cu oameni pregatiti pe domenii.

3. competitia se taraganeaza pe o perioada lunga de timp si nu voi putea sa ma ocup numai de asta.

Parea a fi ceva interesant dar daca era destul de serios si bine organizat publicul target-at trebuia sa aiba acces la mult mai multe informatii despre desfasurararea evenimentului decat cele care sunt acum pe site.

Iar pina acum poate ca erau si echipele gata.

Ca au pus un nr de telefon la contact nu ma incalzeste cu nimic, nici n-am chef sa-i sun iar vorbele sunt vorbe, vroiam sa vad scris tot ce se cere si ce nu e permis.

Link to comment
Share on other sites

nu neaparat pentru beneficii as concura, pentru fun si pentru posibilitatea de a invata lucruri noi de la celilati concurenti.

hm.. formul e on .. acum 5 minute am incercat si nu mi s-a incarcat pagina si n-am mai dat refresh .. am crezut ca e tot down.(my bad)

da-mi de te rog un PM cu un ID daca se poate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...