Jump to content
oXid

Stiu o metoda de a afla user si parola dc ai cookie

Recommended Posts

da-mi cookie la un site...fa tu un user nou si dami-le....

Edit:ma intreaba []kw3rln la ce script>>>>

eu am zis ca dc ai coookie(adik il furi prin XSS) si il pui pe browser ....stiu o metoda de a afla user si passwd decriptate in 2-3 min,,,,,

Link to comment
Share on other sites

lol pai dc fac video,,,,ce rost mai are requestul meu?.....va faceam video.....si gata

tu zici ca dc fac video insemana ca merit VIP...

pai eu am zis CLAR(dati vip nu inainte de a demonstra adminilor)

asta inseamna sa le acord incredere ,ca dupa ce le fac demonstratia lor.....ei isi vor respecta cuvantul si imi vor da vip...nu?

Link to comment
Share on other sites

E suspect ca doresti VIP fara sa arati macar un printscreen,video ca sa ne convingi ca este adevarata metoda asta a ta..ia zi adevarul,nu cumva ai pus pariu cu cnv ca poti sa obtii VIP,iar acum incerci sa castigi acel pariu prin aceasta metoda inexistenta de care vb tu aici ?

Link to comment
Share on other sites

si ce realizezi daca ai vip?

intr-o secunda il ai, o secunda dupa....se pare ca nu o sa il mai ai...

intelegi ? tu oricum pierzi scriptul (daca primesti VIP)...nu vad ce rost are sa insisti ,multi dintre useri au postat "chestii" destul de importante fara sa ceara VIP .

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa facem un pool sa votam daca esti lingau sau nu... :))

------------------------------------------------------------------------------

later edit...

cred ca nu am inteles eu bine da tu zici ca poti obtine din orice cookie user si pass pt site-ul respectiv.... da unele site-uri nu stocheaza date de logare in cookie ci alt fel de date....

eu zic ca esti FAKE an GAY

Link to comment
Share on other sites

merge 100% si nu cred ca mai stie cineva metoda asta......

dc o vreti dati-mi VIP(ma adresez adminilor)

e foarte usor ia cam 2-3 min si MERGE 100%

iti da si user si pasword fara nici o encriptie

Bah voi aveti logica????????.................

AM ZIS SA MI SE DE-A VIP NU INAINTE SA DEMONSTREZ ADMINILOR PE PRIVAT......

CA MERGE 100%

analizeaza textul si subliniaza in primul post AM ZIS SA MI SE DE-A VIP NU INAINTE SA DEMONSTREZ ADMINILOR PE PRIVAT sau macar PRIVAT

Link to comment
Share on other sites

ba dar important rau e VIP asta ce o fi acolo kwe zi un scor ca sunt si eu curios cei acolo de sa agitat asta atat... oricum cookie cred ca nici cel mai prost site nu stocheaza pass nu ma pricep prea bine dar din cate stiu daca ar fi sa stocheze pass ar fi foarte ushor de decodat in caul la multi de pe aici. deci kwe se posteaza ceva la vip barem sa nu dau bani degeaba:)) si zimi scoru daca ai scor stii 1:2 0:2 la pauza:)

PS. am metoda sa spargi nasa in 3-4 secunde tot ce-ti trebuie eeeee plm un Laptop PC ce ai MAc draci deschizi www.nasa.gov/top-secret-classified-plm-kenedy/ asteptati sa se incarce luati un ciocan sau ce aveti la indemana si folosititva imaginatia. la mine a mers 100%

SI nu va luati de mine ca e la recycle bin threat`u deci pot sa scriu off cat vreau corectatima daca ma inshel si nu la gramatica ca am luat 2 cand am dat bacu ... ma numesc Mohamed Alexandru Florentin Lucian Pulemec Ciorba_de_AUr etc asa e la mene la familia yo man sunt obosit si nam ce face..

Edited by luckian121
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...