Jump to content
wpanda

Invazie

Pe cine credeti ca vor invada americanii in viitor ?  

65 members have voted

  1. 1. Pe cine credeti ca vor invada americanii in viitor ?

    • Venezuela
      2
    • N. Koreea
      5
    • Iran
      15
    • Romania
      11
    • Ii invadam noi
      21
    • Unde este america?
      11


Recommended Posts

Pe cine credeti ca vor invada americanii in viitor ?

Venezuela?

N. Koreea?

Iran?

Romania?

Ii invadam noi.

Unde este america?

Ce motiv de invazie vor avea?

Petrol?

La misto? Girls just wanna have fun....

Teroristi?

Bani?

Cocaina?

Americani? Stiu sigur ca am mai auzit undeva de astia.

Link to comment
Share on other sites

america is going down. Deja sunt disperati, sunt sigur ca nu va mai avea loc nicio invazie din mai multe motive.

A, cat de cretin sa fi sa crezi ca America sau orice alta tara ar ataca COREEA DE NORD?=))

Peste jumatate din bugetul anual se duce in ARMATA, coreea e o forta militara foarte puternica pe plan mondial, aia nu se joaca. Sunt in stare sa dea nukeuri in fiecare oras mare din america =)

Link to comment
Share on other sites

Voi nu stiti ce vorbiti aici, credeti ca este amuzant? Uitati-va nitel la video-urile din al doilea razboi mondial, si aici nu ma refer la filme facute de Spielberg sau de altcineva, ci de filmulete filmate cu camera la locul respectiv si da, ma refer la acei oameni care si-au riscat viata tinand in mana o camera de filmat pentru a aduce niste footage pentru noi cand ne vin idei de genul asta.

hint: o compilatie buna: World War II in HD on History

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred in World War III pt. ca, cred (mai mult sper) ca sunt destul de intligenti sa vada ca printr-un razboi tot ce ar face ar fi sa se distruga reciproc.Toti au nuke-uri.si alte balarii...

"If we cannot overcome the victimisation of our selves, then basically we should rot.This is a cosmic law."

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

@ N-W-A america is going down. Deja sunt disperati, sunt sigur ca nu va mai avea loc nicio invazie din mai multe motive.

Unde nu s-ar duce odata !!! Dupa ce ca sunt cei mai mari consumatori de orice, mai au si pretentii si asi baga coada peste tot !!! Daca ar exista o bomba care sa intoarca globul pamantesc inapoi in epoca de piatra .....eu as apasa butonul fara sa stau pe ganduri !!!Si asta numai din prisma nemerniciei americanilor !!!

Link to comment
Share on other sites

Invadeaza si ei pe aia care nu accepta sa fie marionetele lor .De ce ne-ar invada pe noi ?

Nici nu stiu toti americanii de Romania..

Mai degraba i-am invada noi, sau mai bine zis, tiganii.

O sa facem ce stim mai bine, adica ce am facut si in Italia de exemplu..

Suunt mandru ca sunt Roman!

Link to comment
Share on other sites

Exact ce banuiam :) Atac economic ,e mult mai periculos decat un atac armat .

Fondul Monetar International (FMI) a alimentat in 2009 criza economica in Europa Centrala si de Est, prin crearea unei situatii care a fortat statele din regiune sa-i solicite ajutorul, a declarat Mojmir Hampl viceguvernatorul bancii centrale a Cehiei,intr-un interviu acordat ziarului austriac Der Standard.

Scenariu terifiant: FMI a alimentat criza din Estul Europei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...