Jump to content
SENEQ_o

Leptop

Recommended Posts

Caut un model de leptop pana in 25 de milioane (disponibil in stoc) sa il trimita in 2-3 zile online :D de preferat de pe emag(sau alt site care ati mai comandat si sunteti sigur de el).Leptopul sa aiba garantie si sa fie nou si diagonala minim 17 inch. Ce configuratii imi propuneti? pune-ti un link :D ps:ms anticipat

Link to comment
Share on other sites

Eu iti dau doar o recomandara. Depaseste putin pretul stabilit de tine, dar totusi eu iti sugerez sa nu te grabesti sa iti cumperi, mai bine mai strangi niste bani... Pana la urma, nu iti iei laptop in fiecare zi. Sa te gandesti ca trebuie sa te tina minim cativa ani. Recomandarea mea ar fi laptopul asta. Iti recomand cu caldura laptopurile Dell, din proprie experienta.

Link to comment
Share on other sites

Notebook Dell Inspiron 1564 v3 Black i3 330M 320GB 3GB HD5450 insp1564v3bk

Notebook Acer TM5740G-334G32Mn i3 330M 320GB 4GB HD5470 lx.tvk0c.008

Iar pt. un milion in plus :

Notebook Acer AS5741G-434G64Mn i5 430M 640GB 4GB HD5470 lx.psz0c.020

Firma aceasta este de incredere, am cumparat de la ei un laptop ASUS, foarte seriosi, si rapizi ( am facut comanda, a doua zi am avut laptop-ul ).

Link to comment
Share on other sites

deci diagonala poate sa fie 15+ ... play4fun01.. nu am nevoie de windwos 7 premium care sigur e vreo 2 milioane in + ... am nevoie de el pana luni :) deci 25 maxim 26 milioane un leptop bun :> firma sa fie cat de cat cunoscuta ..

LE:

asta imi place crysty4n

http://www.cel.ro/laptop-notebook/notebook-acer-as5741g_434g64mn-i5-430m-640gb-4gb-hd5470-l/

dar is seriosi astea de la cel? si restu ce parere aveti de leptopu de sus^

Edited by SENEQ_o
Link to comment
Share on other sites

daca vreti gaming nu va luati dell deoarece deobicei merge pe chipseturi video intel care trag in jos totul. In rest is ok. Acer am vazut ca e si bun si ceva mai ieftin. In fine, pentru gaming asigurati-va ca are video de la Nvidia sau Ati.

Link to comment
Share on other sites

deci diagonala poate sa fie 15+ ... play4fun01.. nu am nevoie de windwos 7 premium care sigur e vreo 2 milioane in + ... am nevoie de el pana luni :) deci 25 maxim 26 milioane un leptop bun :> firma sa fie cat de cat cunoscuta ..

LE:

asta imi place crysty4n

Notebook Acer AS5741G-434G64Mn i5 430M 640GB 4GB HD5470 lx.psz0c.020

dar is seriosi astea de la cel? si restu ce parere aveti de leptopu de sus^

Da, sunt foarte seriosi.

Eu mi-am luat acum o luna :

Notebook Asus G60JX-JX022X i3 330M 500GB 4GB GTS360M g60jx-jx022x

Sunt super multumit de al meu

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca-l vad pe ala pe link. Se deschid niste hp-uri.

placa video nu e trecuta - suspect dar mi se pare ca are chipset video intel mobile. Cum ziceam, sa nu te intereseze prea tare jocurile. Eu am dell vostro a860 luat acu 1 an juma. Tot chipset video intel 64M memorie parca (dar isi ia vreo 300). Imi merge in reluare cam orice joc dupa 2005. Iar nota windowsului trage in jos din cauza lui. In rest e ok.

Trage un ochi si pe la video.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...