Jump to content
hirosima

wifi pt laptop

Recommended Posts

Da chiar dupa cum probabil a-ti auzit Zapp a fost cumparat de Cosmote si se pare ca nu o sa mai existe net prepay, o sa fie numai abonament. Stie cineva vreo alternativa ?

daatdraqq zi-ne si noua mai multe despre orange-ul ala smenuit, suna f interesant despre ce este vorba ?

Link to comment
Share on other sites

n-ai wifi pe laptop? :o

daca prinzi retele bune recomand wifi. Bei un suc la un bar din vecini cu hotspot si ceri parola si dupa aia intri cand iti tuna. Intreaba de un wifi extern pt usb.

cat despre dialupul RDS Mobil incep sa-mi cam bag ceva in el. Nu stiu vodafone dar a inceput sa mi se acresca sa trag sub 90kB/s (deobicei cu 16-20, rar 80) fata de metropolitan unde is invatat la 2M pe wirelesurile din oras.

Link to comment
Share on other sites

dialupul RDS Mobil.....e de KK !!! Cica trafic nelimitat si dupa ce am dat jos vreo 3gb sa dus drk-ului toata viteza de 3,5Mb...de unde naiba 7.2 ca nu am avut niciodata si mai stau si in buricu targului. Acum merge mai prost si ca vodafonul dupa ce depasesti limita de trafic!!!

Raman la ideea lui "LOKI" ...wireless rules !!! Si se poate monta si un PCMCIA, e mai discret si mai toate laptoapele au, chiar si cele vechi vechi, au un slot PCMCIA dar nu au USB. Variante sunt destule.

Edited by ronin33dan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...