Jump to content
Guest Nemessis

Probleme existentiale

Recommended Posts

Guest Nemessis

Dau fundita .ma confrunt cu o mare dilema...eu sunt fata si cam acu vreo 3 ani mi-a crescut mustata dar nu ca la baieti,era vizibila dar nici exagerat.ok,inainte sa fiu cu prietenul meu ,noi ne cunosteam de pe atunci de cand aveam mustata ,dar nikiodata nu a facut vreun comentariu referitor la asta.atunci eram doar amici.Dar suntem impreuna de destula vreme,eu de acu 2 ani am inceput sa mi-o dau jos si nu se vede.Insa problema mea e ca prietenul meu stie ca eu aveam inainte mustata dar acum nu mai am,oare el ma iubeste?Ma gandesc ca el stie ca aveam inainte mustacioara si poate hnu ma iubeste ca stie ca am avut,desi acum o epilez,sper sa nu ma luati la misto ca multe fete se confunta cu asta...bun,faza e ca el imi arata ca ma iubeste,suntem de mult impreuna,am facut si dragoste cu el,stie toti ca sunt cu el,ma ia peste tot cu el,mi-a aratat ca ma iubeste si are planuri de viitor cu mine,dar tot ma gandesc ca cum e posibil sa ma iubeasca cand stie ca eu aveam mustata inainte?Voi credeti ca nu ma poate iubi din aceasta cauza?Cum am spus,acum nu am ca o dau jos,dar daca o las sa creasca am asa e destul de vizibila.Voi ce credeti ,ma iubeste prietenul?Se poate ca un baiat sa iubeasca o fata careia ii creste par sub nas?sad

De aici Dau fundita .ma confrunt cu o mare dilema...eu sunt fata si cam acu vreo 3 ani mi-a crescut mustata dar nu ca la baieti,era vizibila dar nici exagerat.ok,inainte sa fiu cu prietenul meu ,noi ne cunosteam de pe atunci de cand aveam mustata ,dar nikiod

Link to comment
Share on other sites

1. (ei) "stie"..

2. daca ala e cu peste 3 ani mai mare ca ea, atunci clar nu e vorba de dragoste, iar daca se intampla s-o iubeasca cat de cat, poate are destula minte sa stie ca si femeia e tot om si ca acea mustata, este doar rezultatul unei chestiuni biologice destul de normale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...