Jump to content
sosetutza

Private place

Recommended Posts

cataline numai mircarii au avatare ca ale tale, mircarii nu au voie

Ahahahah MAXIM.

Ideea cu "private space" e buna. Da trebuie un criteriu bine definit care intra si care nu. Minim (nr) posturi... un test ceva, depinde. E bun pentru loguri, conturi in general,lumea are nevoie de ele MOCA.

Link to comment
Share on other sites

Guest catalinkm
cataline numai mircarii au avatare ca ale tale, mircarii nu au voie

Ca sa ai un avatar ca asta nu trebuie neaparat sa fii mircar.

Ce nu au voie mircarii?

Eu am spus o parere si imi zici ceva aiurea si fara subiect.

Sa iti vezi de treaba ta ca nu cred ca de cand sunt eu pe forumul asta sa ma fi legat de cineva asa cum faci tu dar degeaba vorbesc pentru ca tu o tii tot cu semnatura ta...

1337 din postarile tale majoritatea sunt numai injuraturi , si la semnatura ai avut inainte...

PA !

Edited by catalinkm
Garda merge inainte ! ... si 1337 pute nu numai pax ....
Link to comment
Share on other sites

Pax pute, ?i de asta el trebuie respectat! C?t?linkm î?i spun adev?rul , gagic?ta e ur?ta , la fel ?i tu , ur??ii nu au ce c?uta pe forum ?i in plus e?ti mircar obosit. Ai f?cut 50 de posturi în 4 ani , de asta meri?i s? o sugi. Sper c? ai înteles mesajul.

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

Pax pute, ?i de asta el trebuie respectat! C?t?linkm î?i spun adev?rul , gagic?ta e ur?ta , la fel ?i tu , ur??ii nu au ce c?uta pe forum ?i in plus e?ti mircar obosit. Ai f?cut 50 de posturi în 4 ani , de asta meri?i s? o sugi. Sper c? ai înteles mesajul.

Tu esti nesimtit, chiar daca are avatar de mircar si gagicasa e urata, nu ar trebui sa te iei asa de el, este de mai mult timp pe forum decat tine, ar trebui sa il respecti cat de putin.

Mai bine face 50 de posturi de calitate in 5 ani decat 300 de cacat in 2 luni :|

---------------------

Eu tot la VIP raman, pe rst as cumpara vip cu placere .

Este o prostie cu Private Area, Special Zone.

---------------------

Ce-ar fi sa deschideti si maine un thread "Secret Space" aceeasi tema, aceleasi discutii, la fel ca ala cu istealeru, in fiecare zi cate 1.

De ce nu punteti in fiecare zi cate 1 tutorial de calitate???

---------------------

Nu ma iau de nimeni, va respect pe toti, ce am scris mai sus e asa...ca fapt divers...(e parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

Imi place ideea cu Private Space siii criteriul perfect de acceptare:

Cei ce conduc forumul sa hotarasca cine va avea acces si cine nu (in mod sigur nu voi avea eu acces dar macar ma voi simti bine ca ideea mea a fost luata in considerare :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...