Jump to content
alexalghisi

Server crypt [FUD]

Recommended Posts

@sonyx cine ti-a spus tie ca iti folosesc metoda aia veche kre nici macar nu e a ta si nici macar nu e fud ? asta fiin un punct

iar doi ... care e problema daca cer 2E ? nu vreau sa-mi fac publica metoda de criptare ... si a da .. ce exemple de crypter publi FUD imi puteti da ?

btw ... nu mai tot comentati atata! am zis cine vrea sa-mi dea PM , cine nu sa se abtina

Link to comment
Share on other sites

@sonyx cine ti-a spus tie ca iti folosesc metoda aia veche kre nici macar nu e a ta si nici macar nu e fud ? asta fiin un punct

iar doi ... care e problema daca cer 2E ? nu vreau sa-mi fac publica metoda de criptare ... si a da .. ce exemple de crypter publi FUD imi puteti da ?

btw ... nu mai tot comentati atata! am zis cine vrea sa-mi dea PM , cine nu sa se abtina

creca ai inboxu full deja.

Link to comment
Share on other sites

*OFF

a strans un an intreg alocatia sa cumpere un FlyC ..., e normal sa doreasca amortizarea investitiei

*ON

bv,

totusi 2 euro e cam piperat pt romani, 1 euro/crypt cred ca era ok

lasa si detalii daca vrei sa ai clienti, ca nu toti is dornici de asi umple lista de Y! pt a cere info asupra "produsului"(gen : ce garantie dai?)

Ex:

-garantie 1,2,3,4,5,6 luni

-stub unic la fiecare client.

-plata se face transfer credit pe tel(o/v/c)/paypal/etc

-confidentialitate

-etc

Link to comment
Share on other sites

ba ratatule tu ai 15 ani si ai tupeu sa comentezi cam la toti pe forumul asta. cu ce sa vinzi tu ma pripasule? plata prin sms? ._. care-s ma cunostintele tale?

ai dat tu bani pe vreun crypter? tot unu public folosesti, garantat.

hai mars pe site-ul ala "concurent", imi scapa numele, avea backgroundu cu rosu

Link to comment
Share on other sites

ba ratatule tu ai 15 ani si ai tupeu sa comentezi cam la toti pe forumul asta. cu ce sa vinzi tu ma pripasule? plata prin sms? ._. care-s ma cunostintele tale?

ai dat tu bani pe vreun crypter? tot unu public folosesti, garantat.

hai mars pe site-ul ala "concurent", imi scapa numele, avea backgroundu cu rosu

dik tupeu .. nu am comentat la toti pe forum ,ba chiar multi imi sunt prieteni,ratatule [ k tu esti ratat nu eu :P ] ... conteaza varsta ? cine stie .. poate tu nu ai mai mult de 10 ani ba ;) si tu cine te crezi sa vi sa-mi comentezi mie ha ?

a da in legatura cu crypter ... sa sti .. nici macar nu folosesc unul pt cunostinta ta generala .. invatza ca exista si alte metode nu numai cryptere ... care sunt FUD mai mult timp!

Link to comment
Share on other sites

dik tupeu. vorbeste in mortii matii limba romana dupa aia vino sa postezi pe RST.

si tu cine te crezi sa vi sa-mi comentezi mie ha ?

te rugai de mine sa te invat care-i treaba cu STEALERELE acum cateva zile. ti-am dat niste tutoriale, te-am ajutat cu niste chestii si acum esti mare smecher. acum te faci ca n-ai auzit de mine nu?

15 ani si vrei sa dai de bani cryptand virusi.

marslacacat

edit:

Criptez orice server de stealer/trojan/etc [FUD]

a da in legatura cu crypter ... sa sti .. nici macar nu folosesc unul pt cunostinta ta generala .. invatza ca exista si alte metode nu numai cryptere ... care sunt FUD mai mult timp!

concluzia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...