Jump to content
Krisler12™

Joc SANGEROS nou aparut !!!

Recommended Posts

Salut !

Vazusem mai de mult (acum cateva luni) un video pe youtube despre un joc de asta sangeros: actiunea se petrecea undeva intr-un oras si personajul principal avea doua cutite de alea mari ca in filmul ala Xena sau Conan barbarul si taia tot ce prindea in stanga si in dreapta. Peste tot era haos.

Nu mai gasesc nici filmuletul si nici nu mai stiu cum se numea jocul.Acum am o placa video pe care se poate juca acel joc si as vrea sa vad si eu cum e.

Nu stiti careva cum se chema acel joc ? A facut valva cum ca nu e ptr. copii ca e foarte realist, bla bla bla...

Multumesc !

btw, in caz ca mai stit jocuri asa cu VIOLENTA va rog sa postati numele aici.

VIOLENTA ptr. mine NU inseamna jocuri de astea gen Medal of Honor sau mai stiu eu ce si nici de astea penibile in care trebuie sa omori nu stiu ce monstrulet si nici de astea care se vor a fi de groaza si de fapt tot jocul e doar o vorbarie ptr. retarzi.

Link to comment
Share on other sites

@paul ciudat.. cum poti sa te plictisesti de un joc frumos? nu te cam contrazici?...

L-am terminat si eu... e chiar fain... adica... vine cu ceva nou, si anume, overpower.. in toate jocurile te chinui sa omori un om.. in prototype tragi o besina si pica oamenii ca mustele... cel mai fain e ca e detaliat.. ii tai in 2 si se vad toate maruntaiele... e F. misto ca te simti GODLIKE in joc... senzatie pe care n-am mai avut-o decat la jocuri gen Gothic 3 si GTA SA... diferenta e ca la prototype a fost mult mai accentuata.. pocneam din deget si ii rupeam pe micuti.. la propriu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...